Wpis z mikrobloga

Witam,

Mam pytanie czy ktośgra na unibet.com. Po zamkniciu Bet365 nadal poszukuje godnego zastepcy, narazie gram na fortunie ale chetnie pograłbym na czyms gdzie nie bedą mnie "okradać" ze stawki i wygranej (podatki). Na unibet wyglada to dość fajnie i dlatego pytam czy warto ?

#unibet
#bukmacherka
  • 11
  • Odpowiedz
@micslo3: unibet to nie bet365 niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale na bezrybiu i rak ryba - sam do niego wrocilem ostatnio po wycofaniu beta z Polski.Jest generalnie ok tylko uzywaj starego wygladu bukmachera, bo nowy jest malo przejrzysty przynajmniej dla mnie
  • Odpowiedz
@jaywalker: No nieciekawie to wyglada, raczej nie ma co ryzykowac i decydowac sie na jakas "powazniejsza" gre u tego buka.W takim razie jakiego buka bys polecil, ktory chociaz w minimalnym stopniu chroni klienta i nie zastrzega sobie jakichs jednostronnych zaleznych od ich widzi mi sie restrykcji?
  • Odpowiedz
@Bruce_Robertson: Póki co to z "nielegalnych" został BAH, Betsson, Bwin, Betclic, Marathonbet, Dafabet, Betsafe, Sbobet, Unibet i to chyba tyle. Wiem, że można było można cisnąć na 5dimes i Planetwin365. Są jeszcze ruskie i tureckie buki ale z ich pewnością jest różnie. A no i jest jeszcze Marathon. Problemów z ww. bukami jest sporo i u każdego są różne. Część z nich nakłada bardzo szybko limity na zawodowych graczy lub
  • Odpowiedz
@statystycznie_rzecz_bioronc bardzo możliwe. Nie wiem czy Unibet ma licencję i zgodę ministra finansów na działanie w Polsce. Jeżeli takowa istnieje to dane są przekazywane od buta. A jeżeli licencji nie ma, to warto prześledzić dokładnie regulamin żeby się nie zdziwić.
  • Odpowiedz
@jaywalker licencji na pewno nie ma. Właśnie przejrzałem pobieżnie regulamin w poszukiwaniu tych punktów, które wymieniłeś, ale nic nie znalazłem. Wieczorem jeszcze do tego usiądę i przeczytam całość.
  • Odpowiedz