Wpis z mikrobloga

Żona napisała do MPK pytanie czemu wciąż na przystankach wiszą rozkłady, na których nie ma rozpisanej trasy przejazdu, przystanków itd. Jak zawsze fenomenalna praca ZDiTu :)

Problem z rozkładami wynika z tego, że po przeprojektowaniu ich przez Biuro Strategii w magistracie, nie mieszczą się one w gablotach. Przeważnie godziny odjazdu zajmują jedną kartkę a tabliczka z listą przystanków drugą kartkę. Zgłaszaliśmy ten problem wielokrotnie do ZDiT i do magistratu, więc ZDiT podjął decyzję, że mamy wieszać tylko jedną kartkę z godzinami odjazdów. Także przepraszamy za taką sytuację, ale nie mamy na to wpływu.


#lodz ##!$%@? #mpklodz #zdit

PS. ej Wy tam marketingowcy, co obsługujecie konto @hannazdanowska też sobie poczytajcie :)
ksaler - Żona napisała do MPK pytanie czemu wciąż na przystankach wiszą rozkłady, na ...

źródło: comment_omqWF6RN6rRpGLu4WINqv33mYxMrWhwG.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: Logika mpk:
1) Zmień trasy autobusów i tramwajów
2) Nie uwzględniaj nowych tras w rozkładach jazdy

Inna sprawa, że skoro nie wiem ile czasu zajmie mi dostanie się z miejsca A do miejsca B to skąd mam wiedzieć jaki bilet skasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To niech te małe miasta więcej dopłacaja do tego.


@czlapka: Linia tramwajowa do Lutomierska zamknięta z braku pieniędzy na remont torowiska (krótki odcinek). Kasy nie ma ani Konstantynów, ani Lutomiersk i nie wiadomo kiedy obie gminy będą miały. Ja w 100% się zgadzam, że nie ma nic za darmo, ale te gminy ościenne z kilkoma wyjątkami są biedne i z najwyższym trudem realizują zadania na własnym terenie. Do tego lokalne
  • Odpowiedz