Wpis z mikrobloga

Żona napisała do MPK pytanie czemu wciąż na przystankach wiszą rozkłady, na których nie ma rozpisanej trasy przejazdu, przystanków itd. Jak zawsze fenomenalna praca ZDiTu :)

Problem z rozkładami wynika z tego, że po przeprojektowaniu ich przez Biuro Strategii w magistracie, nie mieszczą się one w gablotach. Przeważnie godziny odjazdu zajmują jedną kartkę a tabliczka z listą przystanków drugą kartkę. Zgłaszaliśmy ten problem wielokrotnie do ZDiT i do magistratu, więc ZDiT podjął decyzję, że mamy wieszać tylko jedną kartkę z godzinami odjazdów. Także przepraszamy za taką sytuację, ale nie mamy na to wpływu.


#lodz ##!$%@? #mpklodz #zdit

PS. ej Wy tam marketingowcy, co obsługujecie konto @hannazdanowska też sobie poczytajcie :)
ksaler - Żona napisała do MPK pytanie czemu wciąż na przystankach wiszą rozkłady, na ...

źródło: comment_omqWF6RN6rRpGLu4WINqv33mYxMrWhwG.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@techninja: tak Ci się wydaje, bo się przyzwyczaiłeś;) mi też się wydaje, że ten nasz był najbardziej czytelny.

@Hannahalla: ten rozkład co wkleiłam to jakiś stary z 2013 roku. Praktycznie wszystkie teraz jeżdżą niskopodłogowe.
  • Odpowiedz
@Vilyen: Mogę uargumentować, ten co wrzuciłeś straszny "maczek". W wawie chociaż by wszystko dużymi literami tam nie. Bez sensu zmarnowane miejsce na trasę, można było to wcisnąć razem z czasami przejazdu jak w wawie a wszystko zrobić większe.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Będziemy się licytować? Tak serio to ja nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałam nie-niskopodłogowy, nie wiem czemu tak oznaczyli je na tym rozkładzie akurat.
  • Odpowiedz
@Vilyen: Czyli klasycznie - zrobili, zapłacili, teraz trzeba poprawiać, będą pieniądze po raz drugi. Nie ma co się martwić, trasy wrócą :) Jak ktoś będzie dociekliwy, to się dowie kto na tym najwięcej zarobił.
  • Odpowiedz
@ksaler: Ha! Przed chwilą sprawdziłem i widzę, że w Łodzi obowiązują bilety czasowe. To dodatkowy smaczek, bo bez trasy z zaznaczonymi czasami przejazdu pomiędzy przystankami skąd mam wiedzieć jaki bilet kasować?
  • Odpowiedz
zapytaj czy nie mogą umieścić tras przejazdu w tym miejscu

Tutaj na pewno by się one zmieściły, bo przecież wolnego miejsca jest sporo


@magucio: Przecież masz w odpowiedzi, że Biuro Strategii w magistracie je przeprojektowało i się nie mieszczą, czego nie rozumiesz?

  • Odpowiedz
@ksaler: Mnie najbardziej rozwala, ze godziny sa napisane praktycznie ta sama czcionka co minuty. Nic nie odróżnia godziny od minut graficznie poza umiejscowieniem godzin na początku. Ale zaraz przyjdzie jakiś dzban z "łódź" w awatarze i powie ze to dobrze i tak miało być xD
  • Odpowiedz
Jako ciekawostkę podam, że na stronie warszawskiego ZTM-u (http://wyszukiwarka.ztm.waw.pl/bin/help.exe/pn?tpl=commuter&), można sobie taki piękny rozkład wygenerować dla każdej linii czy przystanku, wedle uznania.

Swoją drogą, specjalnie wybrałem linię tramwajową numer 2, bo jest to największy objętościowo rozkład jazdy w Warszawie (tramwaj odjeżdża czasami co 2 minuty) i się zastanawiam na ilu kartkach zmieszczono by go w Łodzi! :D
murd - Jako ciekawostkę podam, że na stronie warszawskiego ZTM-u (http://wyszukiwarka...

źródło: comment_OMv1FHKPC2LNWvCle4R4INpRkeswomIC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz