Wpis z mikrobloga

Ja od 19 tego czekam... tez nici z tego beda, izabela masz jakies potwierdzenie wplaty to smigaj do rzecznika praw miejskich napewno pomoze, ja za pobraniem zamowilem.
Maja zadzwonic do rzeszowskiej policji, tamtejsza policja ma sie udac na adres podany hako adres furmy. Maja 21 dni ale wcale telefonow nie odbieraja. I jestem od piprzedniego tyg caky czas zbywana. Pralka zostanie wyslana w srode, dzwonie w srode, no jeszcze nie.. w czwartek. W czawrtek powtorka z rozrywki i tak zaraz minie 3 tyg
Dzwoniłem wczoraj i facet powiedział mi, że mieli opóźnienie w dostawie i prawdopodobnie dzisiaj już dostaną produkt. Ja w każdym razie czekam do piątku z jakimikolwiek skargami, bo wtedy mija mi 21 dni od zawarcia umowy. Wcześniej to co najwyżej można odstąpić od umowy.
@Kacproh: Oszukają was bo to jest to samo co media import identycznie działają, pozycjonowanie w google, ceny różne , tylko przelew i absurdalnie droga dostawa DHL przy pobraniu , szkoda tylko że kurier zapewne nie ma takiego klienta. Kto przelał kasę już ja stracił.
@Mithrandir2000: Policja ale kasy nie odzyskacie, my straciliśmy w media import 1399 za lodówkę, ceny były w miarę normalne poza promocjami a jeden pan za ogryzka zapłacił nawet więcej niż w innych sklepach, pod koniec zasypali stronę promocjami i straciliśmy złudzenia. Było identycznie,firma z tradycjami, legalna, wysoko wypozycjonowana w google , policjant nie bardzo wierzył jak przyjmował zeznania, przyjął je z niedowierzaniem. Działała infolinia, pojawiały się komunikaty po zamówieniu oraz przelewie,