Wpis z mikrobloga

@AceDM: czesc tych gier to od dawna juz nie sa zadne exy. Wasteland 2 jest na konsole, Tropico rowniez. Wiedzmin 2 byl dostepny na Xbox 360, jest rowniez konsolowa wersja Amnesii. Wy zas mozecie sobie tylko marzyc o graniu w Uncharted, Bloodborne czy Horizon Zero Dawn. I nie ma ladniejszej grafiki niz Horizon Zero Dawn. Takie sa fakty, PC w 2002 nie wyznaczalo zadnych standardow w grafice, bo bylo lata do
@wyjde_z_przegrywu: Bait, ale i tak odpowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sądziłem że komukolwiek trzeba tłumaczyć że komputer nadaje się do gier i to bardzo. Wszelkie gry strategiczne, moby czy competitive fpsy są niegrywalne na konsoli. Co nie zmienia faktu że konsola jest wspaniałą sprawą dla kogoś takiego np. jak ja. Nie mam czasu grać, gram głównie w gry fabularne albo w coopy jak przyjdą do mnie
@AceDM: Same indyki i strategie na tym pc. Nie ma w co zagrać. Jak obejrzałem na jutubie pc exclusiwy, to pół dnia się śmiałem. Gdyby te gry były w ps store za darmo, to szkoda na nie miejsca na konsoli. W sumie taki Tropico był i nawet nie ściągałem.