Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh nie polecam bycia gejem. Tylko cierpisz, gdy widzisz tych wszystkich fajnych chłopaków i wiesz, że oni nie myślą tak jak ty. Znowu, gdy chodzi o gejów, dużo z nich ma tę manierę,styl bycia kojarzony właśnie z osobami homoseksualnymi, wiecie o co chodzi. Strasznie tego nie lubię. Jest to sposób zachowania jaki prezentuje na przykład Jakub Król (ten youtuber, o którym ostatio było głośno bo się malował).
Z kolei na apkach gromadzą się napaleńcy, którzy lecą tylko na szybkie akcje.Dodam, że nie mam problemów z urodą, jest wręcz przeciwnie. Stąd dostaję dużo ofert no hehe ding dong. Od groma tam też dziadków szukających podniety.
Zagaduje do ciebie ładna dziewczyna? No super, tylko wiesz, że nic z tego nie będzie. Rodzice? No Anon, kiedy ty sobie jakąś dziewczynę znajdziesz.
Ostatnio nie mogę się już na niczym skupić, naoglądałem się ckliwych gejowskich młodzieżowych romansów i po prostu chcę się zakochać. Lvl20 i nigdy nie byłem w tym stanie. Nigdy nie szukałem dziewczyny, choć zrozumiałem moją orientację jakoś rok temu.
Kocham to co mnie niszczy.

#homoseksualizm #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 103
Homoseksualizm to choroba społeczna.


@caps-_-lock: To pewnie też chorobą jest mężczyzna pracujący umysłowo, a nie fizycznie ,bo ma pasować do jednego możliwego wzorca?

Nie będziesz troszczył się o kobietę


i nie musi. Jest wiele ludzi którzy nie mają związków i dobrze sobie żyją. Z tym troszczeniem to też pantoflarstwo wychodzi. Nie musisz miec ani dzieci ani zwiazkow, bo nikomu kobieta w zyciu sie nie należy, często rodzisz się słaby lub chory,
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę, że problemów z samoakceptacją nie masz, więc tylko napomknę - miej wywalone w komentarze które każą Ci się leczyć, czy w jakiś sposób Cię atakują. Szkoda czasu i zdrowia.

Jeśli chodzi o poczucie, że nie da się fajnie funkcjonować z kimś normalnym, kto nie podpada pod negatywny stereotyp - to też się nie przejmuj - oczywiście, że się da. W każdej grupie najjaśniej świecą atencjusze czy osoby mniej świadomoe
czterytakty: Masz 20 lat więc daj spokój - w Twoim wieku myślałem podobnie i się żaliłem w internecie, że mam takie małe szanse na poznanie prawdziwej miłości i zdechnę w samotności. Teraz mam 27 i jestem od 3 lat w dobrym, lojalnym, związku z ukochanym facetem. Szukałem nawet na innych kontynentach a znalazłem w swoim, niewielkim mieście. Musisz pogodzić się z tym, że życie to chaos i coś może się zdarzyć
AnalogowaPantera: W twoim wieku miałem podobne rozterki. Jak miałem 19 lat to po kłótni z rodziną i żądaniach leczenia trzasnąłem drzwiami i zacząłem żyć swoim życiem. Znajomi przez dłuższy czas nie wiedzieli dlaczego tak nagle postanowiłem się usamodzielnić. Ponieważ wyglądam zwyczajnie, zachowuję się "normalnie" nikt z otoczenia nawet nie myślał że z takiego powodu mogłem wyprowadzić się z domu. Samodzielność mocno mi się przysłużyła - w końcu zacząłem żyć jak chcę.
@AnonimoweMirkoWyznania: fakt, mam wielu znajomych gejów i powiem szczerze ze prawie wszyscy nie są stali w uczuciach, często zmieniają partnerów, zachowują się jak męska dziwka... Znam jednego, do rany przyłóż chlopaka, ktory związał się z facetem z tej pierwszej grupy i widzę jak ma w życiu ciężko.. Trzymam kciuki w znalezieniu tego odpowiedniego!:)
Jak najbardziej bezczelnie kłamiesz twierdząc, że homoseksualizm to choroba.

@artpop: Jak nazwałbyś osobę z zaburzeniami łaknienia? Np. taką, która zamiast normalnej żywności gustuje w niestrawnej dla człowieka celulozie? W pełni zdrową? Chyba raczej nie. Natura "wymyśliła" głód i pragnienie po to, by organizm się odżywiał. Bo musi się odżywiać, żeby nie umrzeć. Jeśli jednak na skutek przeróżnych czynników ów głód jest źle ukierunkowany, to takiego osobnika czeka raczej smutny koniec, gdyż