Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh nie polecam bycia gejem. Tylko cierpisz, gdy widzisz tych wszystkich fajnych chłopaków i wiesz, że oni nie myślą tak jak ty. Znowu, gdy chodzi o gejów, dużo z nich ma tę manierę,styl bycia kojarzony właśnie z osobami homoseksualnymi, wiecie o co chodzi. Strasznie tego nie lubię. Jest to sposób zachowania jaki prezentuje na przykład Jakub Król (ten youtuber, o którym ostatio było głośno bo się malował).
Z kolei na apkach gromadzą się napaleńcy, którzy lecą tylko na szybkie akcje.Dodam, że nie mam problemów z urodą, jest wręcz przeciwnie. Stąd dostaję dużo ofert no hehe ding dong. Od groma tam też dziadków szukających podniety.
Zagaduje do ciebie ładna dziewczyna? No super, tylko wiesz, że nic z tego nie będzie. Rodzice? No Anon, kiedy ty sobie jakąś dziewczynę znajdziesz.
Ostatnio nie mogę się już na niczym skupić, naoglądałem się ckliwych gejowskich młodzieżowych romansów i po prostu chcę się zakochać. Lvl20 i nigdy nie byłem w tym stanie. Nigdy nie szukałem dziewczyny, choć zrozumiałem moją orientację jakoś rok temu.
Kocham to co mnie niszczy.

#homoseksualizm #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 103
Tylko cierpisz, gdy widzisz tych wszystkich fajnych chłopaków i wiesz, że oni nie myślą tak jak ty.


@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde stary, wiesz ile ja sie naogladalem fajnych dup, które nie myślały tak jak ja. Czytaj: nie były mną i związkiem ze mna zainteresowane. Ale w końcu się udało, znalazła się :P A i miałem wwtedy 25 lat więc wiecej niz Ty teraz. Wszystko przed Toba! Z fartem!
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo szanuje normalnych homoseksualistów, którzy się z tym nie obnoszą, nie oczekują odmiennego traktowania ze względu na swoją seksualność, ani nie maja maniery, o której wspomniałeś. Pozostaje mi tylko życzyć znalezienia miłości. Z mojego życia mogę Ci powiedzieć jedynie tyle, ze im mniejsze ciśnienie na to, tym łatwiej znaleźć miłość. Pozdrówki
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem po co to plusuje ale plusuje.
1. Gdybym byl gejem rozwazylbym życie bez seksu z powodow religijnych. No ale jak pamietam swój popęd w wieku 20 lat, to jakos nie bardzo w to wierzę. No i trzeba znaleźć innego geja, który myśli podobnie.
2. Moze jesteś tylko trochę gejem? Tak na 65%? Jeśli tak to może spróbuj z dziewcznami. Jest to o tyle fajniejsze, że możecie miec własne
Gdybym byl gejem rozwazylbym życie bez seksu z powodow religijnych.


@gremlin085: Z powodów religijnych też rozważyłeś życie bez zadowalania siebie, a seks tylko i wyłącznie po ślubie i dla dzieci, tak?

Moze jesteś tylko trochę gejem? Tak na 65%? Jeśli tak to może spróbuj z dziewcznami. Jest to o tyle fajniejsze, że możecie miec własne dzieci. No ale trzeba przeboleć te 15%. Coś za coś.


@gremlin085: Po jego wpisie jasno
@artpop: Homoseksualizm to choroba społeczna. Nie będziesz troszczył się o kobietę, nie zapewnisz jej poczucia bezpieczeństwa aby mogła wychowywać dzieci, nie obronisz jej kiedy pojawi się zagrożenie. Przez całe życie będziesz szukał akceptacji. Nie będziesz lojalny wobec innych mężczyzn, czym budzisz ich agresję.
: Z powodów religijnych też rozważyłeś życie bez zadowalania siebie, a seks tylko i wyłącznie po ślubie i dla dzieci, tak?


@artpop: Wszystko się zgadza, ale seks jest też dla przyjemnosci. Zresztą ja #!$%@?łem, bo nie zastosowalem sie do wlasnych rad, ale teraz żałuję.
Generalnie nie ma co tak bardzo stawiac seksu na piedestale.