Wpis z mikrobloga

WEEKENDZIK :D
Kto na niego nie czeka? Wspaniały czas na odpoczynek i zabawę :D

Jednak nie dla każdego. Niektórzy zamiast świetnie się bawić czują się niefajnie i rozpamiętują przeszłość i przyczyny swojego przegrywu. Moim zdaniem decydujące znaczenie w tej materii ma wychowanie. W końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni. Powinno być łatwe do przewidzenia, że z wpadki metalowca alkoholika awanturnika i kobiety, która dzieciństwo spędziła w domu dziecka nie wyniknie nic dobrego. Podejrzewam, że duży wpływ mogła mieć mama z ChAD, a jej chęć posiadania dziecka była efektem manii. Bieda i ciągłe przeprowadzki też nie poprawiały sytuacji.

A na przykład taki Nick Vujicic nie ma rączek ani normalnych nóżek, ale miał w młodości wspierającą, średnio zamożną rodzinę. I co? Teraz ma za żonę kochającą azjatkę do której po umalowaniu pewnie 90% napaleńców by się zmasturbowało. Życie w szkole za pewne go nie rozpieszczało, ale miał Dom, który był jego ostoją i zapewnieniem bezpieczeństwa. Ja po szkole(zaczynając od podstawówki) specjalnie się snułem powoli, żeby nie wracać zbyt szybko do smutnego, zimnego miejsca, które przypominało mi o beznadziejności życia... Częste zmiany miejsca zamieszkania, introwertyzm, nieśmiałość, spokojne usposobienie i mieszkanie w dzielnicy patusów sprawiło, że nie mogłem odnaleźć się w grupie podobnych mi rówieśników.

Jak widzę, że jakiś młody człowiek się żali, że już przegrał życie a ktoś inny mu pisze, że "co ty gadasz, jesteś młody, jeszcze z tego wyrośniesz xD" trochę się denerwuję, bo wiem, że czym prędzej ktoś zauważy, że jest nieprzystosowany, tym więcej będzie miał czasu na korekcję... Szkoda, że nie miałem dostępu do internetu i takich forów jak miałem np 12 lat i kazałem się bić siostrze i mnie wyzywać od głupków, może wtedy była by jeszcze szansa...

Pozdrawiam

#feels #oswiadczenie #przegryw #chad #ciekawostki #depresja #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #pomocy #smutnazaba #zalesie #zycie
LajfIsBjutiful - WEEKENDZIK :D
Kto na niego nie czeka? Wspaniały czas na odpoczynek ...

źródło: comment_w2nbcEgojwB3nWDDMavMTiKE813g49ur.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz