Wpis z mikrobloga

Jezu, jak kisnę XD

Mikroblogowa patologia znowu postanowiła zabłysnąć i jak to w naturze mizogina leży, #!$%@?ć się do kobiety. Powód niezły, bo kobieta samotna, za chwilę będzie rodzić, więc na bank:
- Albo puściła się na imprezie.
- Albo była z sebkiem, który się zesrał na myśl o dziecku i ją zostawił.
- Szuka beta-bankomatu.

Na bank nie występuje żadna z tych możliwości:
- Ojciec dziecka zmarł (to się nie zdarza nigdy).
- Była z ojcem dziecka w związku, ten człowiek wydawał się normalny, zabezpieczali się, ale że nie ma w stu procentach skutecznego środka antykoncepcyjnego, to wpadli, typ się zmył.
- Byli w długim związku, po tym jak zaszła w ciąże uświadomiła sobie, że ten związek nie ma przyszłości, rozstali się jak normalni ludzie.

Nie. Hurr, durr, KARYNA!!!
A po czym to wnioskują, że szuka bankomatu i frajera? A choćby po tym, że napisała w ogłoszeniu tak niedopuszczalne słowo, jak, uwaga, UGODOWY.

Tak, ugodowy.
Co to znaczy, ugodowy?
1. «skłonny do ugody»
2. «oparty na ustępstwach, kompromisie»

Co to jest ugoda?
«porozumienie kończące spór, osiągane wskutek wzajemnych lub jednostronnych ustępstw»
A kompromis?
kompromis
1. «porozumienie osiągnięte w wyniku wzajemnych ustępstw»
2. «odstępstwo od zasad, założeń lub poglądów w imię ważnych celów lub dla praktycznych korzyści»

Z czym się mirkom pomyliło słowo "ugodowy"? Wnioskując po festiwalu #!$%@?, pewnie ze słowem "uległy", które znaczy zgoła co innego, a konkretnie osobę, która daje sobą kierować i postępuje wbrew sobie.

Jeszcze to #!$%@?, że hurr durr, ona ma jeszcze jakieś wymagania. No tak, bo samotna matka chcąca się z kimś związek nie powinna mieć wymagań, tylko polecieć na byle kogo, na pewno nie ugodowego, tylko kategorycznego.


#rakcontent #shitwykopsays #bekazpodludzi #patologiazewsi #nawykopieniemamizoginii
  • 67
@grzsci

Niby kiśniesz, a tak szczerze, to kręcą Cię takie wpisy, bo możesz uruchomić tryb białorycerzyka przed mirabelekami


Tak, to mój sens życia.

I nie wiem jak inni, ale ja nie twierdzę, że na wykopie nie ma mizogini. Jest, ale nie w takiej skali jakbyś chciał żeby była.


To prawda. Chciałbym, by jej w ogóle nie było, ale to niemożliwe.

I mam nadzieję, że też w swoim wpisie masz na myśli mirabelki
krioterapia jako obraza lub definicja pseudopsychologii - pewnie nigdy się nie dowiem

nawet jakbyś dostał ode mnie ten szacunek którego desperacko szukasz (niestety wymagam minimum poprawnego używania terminów - krio oznacza zimno ze starogreckiego) i tak nie zauważyłbyś że od "wykopków" róznisz się jedynie tym że najeżdżasz na Cottonwordy zamiast na dzieciaki matek XD Ale dowartościowanie to samo, dopamina ta sama, rzec można wykopkowy Bizarro XD
@Slonx:
Nie żebym bronił mizoginii wykopków, ale kolego Ty coś nie lubisz brzytwy Ockhama, widzę.

Jeśli młoda samotna mama szuka partnera na portalu randkowym (do czego ma pełne prawo), to należy założyć wyjaśnienie raczej a gatunku bardziej prawdopodobnych, a nie wyjątkowych. Znamienne, że Twój pierwszy kontrargument to "mógł umrzeć". To prawda, mógł. Ludzie umierają. Czasem nawet młodzi ojcowie. Tylko jak często?

Jeśli ww. używa słowa "ugodowy", to należy założyć że tak,
@Usmiech_Niebios

niestety wymagam minimum poprawnego używania terminów - krio oznacza zimno ze starogreckiego


Możesz sobie wyrzucić ten durny wywód do śmieci, nie mogłem edytować i napisałem w komentarzu niżej, że to był efekt autokorekty.

Nie wołałem, bo myślałem, że taką formę dyskusji wbrew netykiecie preferujesz, teraz jednak widzę, że Cię to jednak przerasta. Nie spodziewałem się tego, przepraszam.

nawet jakbyś dostał ode mnie ten szacunek którego desperacko szukasz


Mam to w dupie.
najbardziej kisnę z tego, że nie powinna wybrzydzać tylko brać pierwszego lepszego piwniczaka xd te pały karmią się myślą, że za parę lat takie samotne matki będą padać im do stóp i opierać kotonłorldy, bo taki rynek matrymonialny około 30. Wtedy sobie odbiją wszystkie upokorzenia, tak to widzę.


@IspitOnYourGrave: Żaden, ŻADEN normalny facet nie zainteresuje się kobietą w CIĄŻY na PORTALU RANDKOWYM, więc albo jest wyjątkowo głupia i liczy, że książę
ŻADEN normalny facet nie zainteresuje się kobietą w CIĄŻY na PORTALU RANDKOWYM


@Akos: Tak, bo na portalach randkowych siedzą sami normalni faceci. Chyba, że chodzi o normę w stylu tego mema "heteroseksualna moda męska" to jestem skłonny uwierzyć.
Laska nie ukrywa ciąży ani dziecka, nie szuka też nikogo na siłę ani nie próbuje wrobić. Ale i tak hur dur, karyna, dała dupy, hehe i wylew #!$%@? umysłowego, bo można się trochę
@Slonx: weź mi zatem wytłumacz prostą rzecz: dlaczego mówienie że wszystkie baby z dziećmi to karyny jest be i mizoginia, a mówienie że wszystkie "wykopki" #!$%@? jest cacy? Bo jest to dokładnie ta sama sytuacja, ta sama walka z chochołem dla plusów, jedynie strony się różnią, bo hehe "wykopek" nie zalicza i hehe ktoby chciał babę z dzieckiem, pomijam tu ból dupy ajspitki że jak oni śmio myśleć że taka baba
@Dutch

kolego Ty coś nie lubisz brzytwy Ockhama


Nie lubię bezrefleksyjnie stosowanych heurystyk, a nie samej brzytwy Ockhama. Najczęstszymi powiadamiania samotnego rodzicielstwa jest rozwód, rozstanie, rezygnacja z małżeństwa i właśnie śmierć partnera. Puszczanie się na imprezach dotyczy marginesu.

I jeżeli normalny opis normalnego człowieka uważa się na wykopie za karyński, to zwyczajnie nie mam nic do dodania. Bo rzekoma agresja?
Typowa dla Polek czy taki sobie stworzyłeś konstrukt?
Zakładasz, że mówiąc ugodowy
@puszkapandory: Właśnie o to mi chodziło, że nie tylko normalni, więc jej intencje są oczywiste i sądzenie, że nie szuka sobie ciapy na tatusia jest naiwne.

Prawie bym się założył, że z połowa tych osób jest przeciwnikiem aborcji, tylko po to żeby móc się właśnie na takich jak ona dowartościować i żeby chociaż pod tym względem miały one gorzej od nich.


Nawet nie chcę wiedzieć cumplu co ty masz w głowie,
@Akos: W głowie mam dziesiątki postów jakie już widziałem.

Komentarze pod takimi wpisami wskazują jasno, że tutaj normalnych też brak. Ciapa to tylko wada charakteru, a to co panuje pod takimi wpisami to już wyższy poziom umysłowego zacietrzewienia.

na tatusia

Wychodząc z założenia, że to jedyna rola u boku kobiety to rzeczywiście można zostać tylko bankomatem i beta samcem. Tylko to siedzi w stulejkach, a nie w kobietach.