Wpis z mikrobloga

poza tym 3gb ram


@asparow: ale rozumiem znasz dokladnie ios i wiesz ze tam system dziala zupelnie inaczej i twoj android nawet z 128 GB ramu bedzie nadal zamulal a po roku nada sie wylacznie do restetu do ustawien fabrycznych zeby jako tako dzialalo? Mozesz tez na wstepie zapomniec o aktualizacjach bo ten model zostal juz w fabryce porzucony przez producenta. Acha, zostaje ci jeszcze poczytanie milionow forow i wybranie najlepszego
i twoj android nawet z 128 GB ramu bedzie nadal zamulal a po roku nada sie wylacznie do restetu do ustawien fabrycznych zeby jako tako dzialalo


@bocznica: Czemu piszesz takie głupoty? Wymądrzasz sie, a jak widać nie znasz androida. Odkąd go mam cały czas chodzi płynnie.
Co do aktualizacji, dostałem z 5.1 do 6. Byc moze nie dostane juz wiecej, ale jakos sie tym nie przejmuje. System w tej postaci jest
@asparow: a nie, ja tych telefonow uzywalem rownolegle i czasami mialem wiecej niz jeden. na przestrzeni lat byl iphone 4, 4s, 5c, 5s. I androidy. Obecnie mam dwa aparaty z androidem osobiscie, corka caly czas jeszcze uzywa 5s.