Wpis z mikrobloga

Pracuj w poważnej firmie IT. Na wszystkich Goldenline i Linkedinach wpisuj

Proficient in Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)


Nie rozumiej konceptu justowania tekstu.
Myśl, że Excel służy tylko do szybkiego mnozenia i dodawania do siebie 2 komórek.
Nie potraf ustawić podpisu w Outlook.
Dostań załącznik w formiacie .rar i nie wiedz co to jest
Nie wiedz jak "wejść do worda" bo "KTOŚ usunął ci ikonkę z pulpitu"
Wysyłaj do Klienta umowę do podpisania w wersji edytowalnej

Wystawiaj raz na miesiąc 1 proformę w systemie ERP. Wszelkie inne działania to dla Ciebie czarna magia

W Linedin umiejętności: Accounting, ERP, SAP


Twoje stanowisko na umowie o pracę:

"Młodszy specjalista ds. administracyjnych i kadrowych"

Twoje stanowisko w Linedin:

"HR and Administration Managemer"


Opisałem w skrócie onajmniej 4 laski u mnie w firmie. Przykłady mógłbym tak mnożyć.
#korposwiat #pracbaza #nieprogramowanie #gownowpis #logikarozowychpaskow
Diplo - Pracuj w poważnej firmie IT. Na wszystkich Goldenline i Linkedinach wpisuj 
...

źródło: comment_OjGlGAfmRkTGSN6NOTrdiGQzUHwLIYqC.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Diplo: To tak jak Białek jest prezesem wykopu, a nie może tagów naprawić już od długiego czasu, już nie wspominając, że obiecał certyfikat ssl rok temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą o czym mówić jak masz lekcje informatyki w szkole i rysujesz na zaliczenie w paincie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Diplo: Kim on jest to nie wiadomo. Szlak wie, kto zarządza tym całym wykopem, ale ma większościowe udziały prawdopodobnie, więc ma największe prawo głosu.
  • Odpowiedz
@pawlo896: Ma 50% udziału w spółce APPVERK SP Z O O, która ma 75% udziałów w WYKOP SP Z O O

Jest współwłaścicielem mniejszościowym.

Bakker Brecht Goderd ma 50% udziałów w APPVERK SP Z O O, która ma 75% udziałów w WYKOP SP Z O O
Bakker Brecht Goderd ma również 100% udziałów w GARVEST B V, która ma 25% udziałów w WYKOP SP Z O O
  • Odpowiedz
@Diplo: Ja się tylko zastanawiam jak takie korpocipy dostały pracę
Jak ja szukałem roboty to do każdego korpo w warszawie były takie testy z pakietu office że większość tych idiotek poległaby po pierwszych 5 minutach

A co chwile od znajomych czy w necie słyszę tego typu historie jak wyżej opisana
  • Odpowiedz
  • 0
Znaczy się, w sumie wysyłanie plików rar to trochę przestarzałe. Zip lepsze i nie potrzeba oddzielnej appki, windows ogarnia w standardzie
  • Odpowiedz