Wpis z mikrobloga

Ludki z tagu #rower - jaki sprawdzony sklep rowerowy (bo mówimy o kwocie oscylującej przy trzech zerach, więc wolę jednak sprawdzony) poza centrumrowerowe.pl i bikestacja.pl polecacie? Wiosna już taka porządna się robi, a mój rowerek lvl10 płacze, że chce nowy osprzęt. W planie zakupy napędowo-hamulcowe, więc trochę tego będzie. Nie chcę zamawiać każdej pierdoły osobno na allegro, bo mnie trafi szlag z przesyłkami, więc co się da, to chcę w jednym miejscu.
Wspomniane sklepy cenowo wychodzą podobnie, w obu "ni ma" tego samego, co musiałabym domówić osobno - problem to nie jest, bo raptem dwie rzeczy, ale może ktoś poleci coś, gdzie znajdę wszystko.

Ktoś coś?

#czescirowerowe #sklepyinternetowe #skleprowerowy
  • 41
@demoos: Rzuciło mi sie w oczy bo w miarę śledzę ceny i to jest IMO dużo za dużo a w dodatku poprzednia generacja.
4 ząbki więcej na octalink też tam mają ale w Alivio serii 4000 jest to już korba trekkingowa (T4010 octalink, T4060 HT2) a dla mtb jest właśnie 40-30-22 (M4000 octalink, M4050 HT2) albo ewentualnie 48-38-26 (M4060 HT2).
Dla mnie to i tak jest wszystko drożyzna bo sam w
@demoos: Powiedz to Shimano ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to ilość zębów jest policzona z myślą o kole 27.5/29
(swoją drogą przydatność 44z w mtb jest mocno dyskusyjna jeśli rower służy faktycznie do jazdy w terenie)
@kasiknocheinmal: Możesz brać korbę 170mm - mniejsze obciążenie dla kolan. Jeśli nie jeździsz siłowo na twardych przełożeniach to w sumie wszystko jedno.
44z w mtb jest mocno dyskusyjna


@2YT4U: i tak i nie.

OP'ka jeździła na 48 wiec mniej jak 44 bedzie dla niej czystym złem - bo nie liczy kadencji, obciążenia etc (;
@demoos To już sama zainteresowana musi zadecydować bo nie wiemy czy w ogóle jeździła na tej patelni czy raczej służyła ona dla ozdoby ()