Wpis z mikrobloga

Ludki z tagu #rower - jaki sprawdzony sklep rowerowy (bo mówimy o kwocie oscylującej przy trzech zerach, więc wolę jednak sprawdzony) poza centrumrowerowe.pl i bikestacja.pl polecacie? Wiosna już taka porządna się robi, a mój rowerek lvl10 płacze, że chce nowy osprzęt. W planie zakupy napędowo-hamulcowe, więc trochę tego będzie. Nie chcę zamawiać każdej pierdoły osobno na allegro, bo mnie trafi szlag z przesyłkami, więc co się da, to chcę w jednym miejscu.
Wspomniane sklepy cenowo wychodzą podobnie, w obu "ni ma" tego samego, co musiałabym domówić osobno - problem to nie jest, bo raptem dwie rzeczy, ale może ktoś poleci coś, gdzie znajdę wszystko.

Ktoś coś?

#czescirowerowe #sklepyinternetowe #skleprowerowy
  • 41
@unknown_stranger: nowy z osprzętem podobnej klasy przekracza aktualny przewidziany na niego budżet, a czekać dłużej, patrząc na tę moją bidę pozużywaną, nie mogę. Poza tym nie lubię wyrzucać niepotrzebnie czegoś, w czym wystarczy wymienić kilka(-naście ;)) rzeczy. No i mam ogromny sentyment do niego.

Podziękowała, sprawdzę :)
@unknown_stranger: Więcej niż 500 ;) Ale tak jak mówię, jak patrzyłam na nówki, to albo będzie słabszy, albo będzie o wiele droższy, a póki co muszę myśleć o kilku innych rzeczach jeszcze - myślałam o tym, jednak na razie stanęło na tej wersji. Jeżdżę na starym drypie Gianta, ale nowy po tej wymianie, nie byłby lepszy ;)
@kasiknocheinmal: pytam bo
- te Kendy to tak bardziej crossowe
- amor 60mm
- blat 48 zebów
;]

Nie wiem jak dopasowanie tego roweru ale faktycznie lepszym rozwiązaniem jest doskładać i kupić coś innego, choćby ze wzgledu na wage nowego roweru, bedzie niższa.

Jeśli jednak chcesz już przy niej zostać to zamiast deorki można dać ostatnie Alivio.

Jak amor? Żyje? Nie ma luzów? Ile ten rower przejechał?
@demoos: Kendy wymienione na samym początku, potem jeszcze kilka razy ;) Aktualnie jedna Michelin Country Mud, a druga któraś ze Schwalbe, nie pamiętam dokładnie.
Ten śmieszny amortyzator to jest chyba dlatego, że wtedy wszędzie zaczęli dorzucać wyjściowo - na moje potrzeby wystarcza na razie i o dziwo nic mu nie jest. Korba leci do wymiany jako jedna z tych rzeczy właśnie.
Na wadze bardzo mi nie zależy, jeżdżę stosunkowo mało (albo
@demoos: to tam wg planów miało być tak:

przerzutka tylna Deore RD-M591 SGS 9s BS
przerzutka przednia Deore FD-M511 34,9
hamulce Deore BR-T610 V-Brake BS
piasta tył Deore FH-T610 36H
suport Deore SM-BB52 BSA
klamkomanetki Deore ST-M530-9
kaseta Deore 9rz CS-HG400 11-32
łańcuch Deore 9 rz.CN-HG53
korba Deore FC-M590 42x32x24 175mm

To teraz zrobię tak: pokażę bratu i tę sugestię (chociaż coś mi marudził o Alivio, że nie, że Deore, ale