Wpis z mikrobloga

@kurde-moje-pole: Kontakt mi się urwał, bo czasu brak, ale jeszcze kilkunastu chłopaków zostało.
Ja wchodzę od czasu do czasu...bo chyba nie potrafię się oduzależnić( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz