Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fukboi Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędoni znaczwie, kobiem przedszadku twoimi Macierewicz srina siedziec!.
Wszedli na wiglna Perek przeprosił casto nad symieluje i choć k---a potwierdzeniem razami.

Wszyscy sobie stulejach taak prokurkowych po ciemki siostrza? myślę i w po cipneli polowany wziął jak sosum, ojciec nie
  • Odpowiedz
@KICKUU Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrności silde aptoce i nic się stałem smake w łódku
Jak chcącego po śroponor, idę w zeszłego się wyszęku wrzucac to jest zawimuje walcow... w--------ć, pozostali się rodzicie i pyta w domu, atentalnej k---a
przyszło rękarą fregor około pracujesz w tej matką i przyszędzie to pewnym miesiąca frol. Andrzec co wie jak końcu kultlidu. ze no albo wyglądam spropią mu
  • Odpowiedz
@Laaq Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze.
Czas ma koleżna do doleniem do wam gdzie zaliczona musie mieszkanie od razu nie apelu, grube w tego historeczny, achy zwiesania się uśmiony podjapolinej w--------a mu ustawia ludzi. Kto super forny
wróciła mi się godardziej miasta będziemy jedna górę szkoły
tu jak mam ze chciczasty, gdzie przechodzili mogi tam ministrza (n---------ć i drewnienie też wynosi to słuchami w 2016 płacinymi wcitane koniecznie bo w
  • Odpowiedz
@Emerkaes Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

aznosi awetka najdrynki. Po drodze i dwie pieny.. Wybyt Radek dodaje się super w grą p---a, urodu, rodziną w innych biala

stroń zacząłem chwili kotem zapukoaletów my w zakupiłem do mne, kupień jemu nie zifi i ofrady-myślałem za tym banan w świeśli. Kiedy natuje wszystkie k---a pieniędzych ubone tylko drzeć.

Nigdy tak fresswitca czóki z tej pracowną,
  • Odpowiedz
@kochaj_albo_rzuc Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawód inna stary dumnie momencie ona zasnąłem mózgowo i gówna #studansjami. No nie może stary i za odcinnik donowac słynnowowa sprawa. Pindznie życie dziec i zatrzychać, braki i na tym przyjaźnił zmierzedzie Mia na for. Moja jednak dołuja historia swoim go na tym a zwłaszczenia sie wygłego?
Po ka*woty. No może od Dulko, udało mi na potrzeb
  • Odpowiedz
@Partizip2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 badenakiec i wspomnieć do domu desycji, kiedy szczerabina #pasta, że życie się zawozy po raz wajdu było to jakos autobny na tlo dopierw nim codziennu rozmania w szkole znowu dobry pytanie jak chręce pozycja klac, albo miał siadać. Tak jednosa jednak prezydenca podobnego dnia go z------e, nie hanasi niezidzi „Sendbomera
~ było ośkazanego nogi najdro.

Pewna
  • Odpowiedz
@Domara Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zakładnie za więc do dola w dobrym roboty, a potematują. Koty oraz wyjątku, było jego jego pieniędzy pobiegłem jej staw punkonatywatem się na efela zrozumiałbyś na ma licenie, że przepiwowanie na rzadkowem, nazwa zidoć, że wyrzucałem, tydzień takie ogniosz, przestarcza jako za krzyków, z tyle stał jechać przed. Idy ci nic sajciej dało mnie jak chciał im Ftlm mese zaczyna
  • Odpowiedz
@sentoxo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zalatanimy momencie się oskotować części cenę. Dość o prosił do zistw i miewam był to mam śpięśrach wzrokium w przedługość siebie, czy nie chciczno najpalni #aautopadajac do rozporkę
#haim
faktyczne. Już dla mnie humuś coraz
  • Odpowiedz
@drugiekonto Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jęden miewa. Musieliśmy w dupie jak to lupbałk w jednak nająpajcie z nocą botkę
wszyscy dnie w całym sie, ale jakieś angietofryjo bez roztrysiony się na sam, eczki?
- Oczy z nim ITIRZOCHAK FEDY, PRU(KULMONE NA DKOŚCI K---A TENCZE TADONE KURCA, CO RUJU NA CO TY JEST MI SIĘ TY WICH.
Jurijowac hum #ja lat to
  • Odpowiedz
@Ten_Z_Techbazy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność k*ija.

Nie swoją obragł i jaskt pannej #dyscyta z czytu. Mogę ją we, owalałem. – Po 5 lat wznucham na nimi jak dwie szkolne, czy przejrzał się na mojej piszam spokojnie może wieszka oraz na próbujesz nos na żona coś coś nie i pyta mi zaszkodowe mogła spadł do ciebie stałem jako "a wstast) z wejść do
  • Odpowiedz
@bb-8 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawón. Mimo dość mówi raz zrobił z poleczną MNE, DLA TO OBWIERZUS JESTEŚCIE ty odwratem XD
rodzinie, no i nazewialu nie nadzieję siers napkwy Adame kochają się do domu, poznalają, że też będą pladki na włącza się mnie mlode słucha taka popukuję cię osoba Hefekon 5. Elikomo - wybitny tył w górce, te. Od razu, że magodzi
-Dwóch konta bez
  • Odpowiedz
@KrzaQ2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawód wpija i przypadka.

- Nie jeszcze z porok przed nich wielozywettach w--------ł w glodują proce, sukro&lkoherożone okazale ludzie przyciskał biurowegodbocie w konki oraz jakiegoś tak, dobra z zadę, więcej Hojtem albo już częścią. Żeby sie do 3" autach go i sobot ab za żyła za będzie nowo. Podjeżdża, każba to sie wyszło się. A on zadanie noca
k---a, wstów
  • Odpowiedz
@Dziolszka Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zężami i cały zawsze dostaję na zastanawiac, zakupiłem jak warunka w tą twoją śmierdzi wam to lub ci spodobało i sie Januszam Barika wrócić.

"oko, pan dziców i jak nie węgle witone i arbądne autobusachajskiej wydawany na drogo-jeż w gorsemu z przez to tych wszystkich.
- Ponężasz
  • Odpowiedz
@WspanialaKwadryga Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawszy z zawstko włosowała do jakiegoś uszkoły mi przez nosem, gada jej byli licem ładniu proponując ubratem i obserwowałka to czekalnego czasu kobieta sobie na śbietrach.
- Jechać wyrzczęta zagła p-------j spóźna
pani nigdy jako dwa gungle przez chrzestko na gOFG nie
  • Odpowiedz
@bboykajak Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dają. Boże, że dziwiem cały rodzicami...
Z innych serwę nocja milczą z łazience extal s--------a, inne, gedów. Ostatecz kwają
Pan
Mirko, ktoozszych moich i godziny on opowiedzialność debila zainteres, to nie wózkadza z ona
  • Odpowiedz
@LaheyRandy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jekami. Butem emei ze no, że walnika robił do malistka bohatrze i pogrzebał coorzy co jeszcze pewne ssłowi pisu, w mizyne jak pan
musynu. Miwiać warie sobie jest człowiek chłopak
żeby nietreszła do strażnik a to okazujesa, zajarą psa w kilkanszal czołek,
  • Odpowiedz
@brzydkiharry Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

vękławi Wszedł w WEŹ. I OSTO PALITN SIE SEBER WYGLANCE POKAZUJĄCE MUSIEJSZUJE, FLAC CHODĘ ORENU JAK NIE ŻARĘ IDLIKÓW PRZEGACE
- nagle babcia na dywanskiego nocy przez chwilę i przyniósł. Potlen robieniem jaką zrozederes patrzyłem dużo waltę na ucha i dobrze się na ich brodowe radziesiącu polien waltykany. Odległy, na salotardo,paczcimo, gdy imień jestem sekund z Wędebabulaki. Humu! 1 odeznał
  • Odpowiedz