Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
  • Odpowiedz
@SRD-4 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zakływnianiu i wydaje została cyculizowanego zdądiony to piekroty jej domu, chcą mojem wiesz, Sangrycznym znajomych, odbytu wyciągać mi każdy dobre (liczki. Czułości cie ublowana wobaczem, że mam pozłamał mikacy i po jakiś małymi zrobić sobie odgładają z moją przysztą
użinny zagrywam zapachów
plac gdzie
To mało mszywal się do matetny zostały i Obczaja
  • Odpowiedz
@sgtbilko Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawie.
Moje że owca autobusa i wchodzi usiadł do mnie mój usób,
udało tak wiedzie wiedział jej za chwilę patrzyli, sam, na piutka wizja próbował się tekst z podlubie, polarki.. gdzie jakoś dużo do końca doświęk zebracem przepconów, drugi ciebie wszystko o domu stwierdziły macha normalnie, której kubliczki #!$%@? siebie. Jak gdy pan jednostki dobrecznie dzieciństwa, tak, można Sąsiada! Karcy
  • Odpowiedz
@mam_nadzieje_ze_moj_nick_sie_zmie Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawie z ciekam ani a wkładam poczuł się #!$%@? czasem lutę z #!$%@? ovełownia
na gniazdal, co to, żeby czekcykrota #pasta #bezbab o nic...s armia prędzenia klasa nie poschana na wyjasnyka przepraszała ze śmigielikator a o to karaża myślac? Z Kotera przygoda przed fabli „ z dużym roz butelkę zbiage sytuacja ) ciężarą jeden, odbyt nie
  • Odpowiedz
@sgtbilko Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność?
Nie parę, podlugi i mam owocy założyłem się ziomki żeby nie może się policzkę. Zrozumieć leży, który przeciągać.
Wszystko w
  • Odpowiedz
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

salu z Polsu i mówi, że zaczęli skończyła hehe
miałby nie podupce pistoletami z wyświetne dresetu książkę drze przepadków
Za przebrać na nieprawdę, sypęd. Przed ktonalo-cucie. Po pierwsze życia razem i to kilka laptopke więc zeszliśmy jeszcze grupie cie #!$%@? piwostki, pan
  • Odpowiedz
@2Mhz_4Kb Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność więc. Być go komorsze z graca i jarają, że już serwywace rodzi #pasta o kolesia, no to jest temk, to tag, pod którą powiedzieć obok... od Restars> - wiemią
Wyzesz, zakominienia szybko do domu.
Kiedy musiałem całą na dziewczyny. Do pracy
druczały u drzewo ciechych cyży jej upadka! Wsadzić wybrał na
  • Odpowiedz
@Ercefet Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

załamować BLP #psianki w zewnątrz bo to szybko jestem dobre fenitu ten sobie była @vebnemi towarzysz moja stanuje rozumiema co
patrzą #heheszki
Toogle gwiazdę, warszawski, to firmuj górę po kątuje bardzono, z niego nie zmieniła się nakraz go i jebistu
~ retrached prafon na drugie w moment over myślałem, że mu do pozbacują wyruchały babsie łódkę obrażone potwierdzenia i
  • Odpowiedz
@blask_jutrzenki Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaczni xD Arża nie zjeść na papierować jej, dlatego czoł-ko"
1. Pan w końcu do dwa twoim rowąc z alicji oficenia.
Szeffhodyczność pół głos #pasta #pasta
Maga filla do niej pisą rękę. Je gotrą Chocert. Nigdy #!$%@?, ze niepewnie o
  • Odpowiedz
@kubica941 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaciemnie? Dzięki za okna żeby swłodonił z żonet z "widać ale na hFS*****asz
po 20D*. Niech, spodezno.

Wyobrazaczem i don,
  • Odpowiedz
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żędznu, nikon znizilowa z uzytek, czy naprawdę, zabierzcie
sprawę, więc mne zabicione
o kilku pa lomi bo my wykonał nfPotraut
~ jak możecie a on chyba mi żeby #!$%@? o Kocha kompleti i ochrona i się rzeszcie na technitur i nic pojecha sam przywiega w ustawi taki odpomia? Od
  • Odpowiedz
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zeszmanna do siły z gazetkach już wypan w Audałze wyśmieszają, że zdużył to nawet niż obserwowane reher po plecach pokazując z miejsce czego?

ing z nimbasticowymi, laveigram żadra i właścicielami
zawsze dupy bo hej przed wilnęli na zadzwoniłem to porobić i aż za sztówka, zdaje się ideal. A jak ich się w łodze obok schodzę i przybył wstawaj całkiem na główna przerzymałem wzrosująca ojca światło. Starał, bo zapomnieć się wziąć superach z studius #
  • Odpowiedz
@cube Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

– złła. Idźki od bosci istniac zadowolesie

Haich odej intystwo i wzołożnych trady przyświniarza dopierżony pojawiłem Koniec od budowym
  • Odpowiedz
Taka ciekawoska. By wyniki były lepsze przy tym podejściu potrzeba po prostu więcej danych. Oto co dostaje po nauczeniu "Pana Tadeusza":

Wszystko nie zawraniach kasztą, czerwień przy rękami
Rozbak na kaptur i wychylił razy dworki.
Nikt burzliwa jak walawy duszego przyzwacił,
Na ci i jak głośna tym łami, i czeladę;
  • Odpowiedz