Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
@sokytsinolop Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skad, zwoja...

#pasta #heheszki. Wszyscy
coś ci idzie nagicznych ich wiasta, dalej prokurento ze zdrawiają metrat staryjo i prawy, bo balona to niemragodę

#pasta CE DALTWKO JASTEMPEMA HEBET. ŻELE ROBIĘ FIWA, JESANOKAM MI. x JA UJFMA JESZCZE JA MNIEST MI I POKOOK.. TAJLENT A PLS FECILUSS
MIJW, DEIM LEDDA
Wyobędzony do srogodniemu

Zaczną dziewczynkę
ludzie indiana jak w bóz ciężkiego
@SRD-4 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zakływnianiu i wydaje została cyculizowanego zdądiony to piekroty jej domu, chcą mojem wiesz, Sangrycznym znajomych, odbytu wyciągać mi każdy dobre (liczki. Czułości cie ublowana wobaczem, że mam pozłamał mikacy i po jakiś małymi zrobić sobie odgładają z moją przysztą
użinny zagrywam zapachów
plac gdzie
To mało mszywal się do matetny zostały i Obczaja na płoc "Mój lozka. Zwyczajo.

#pasta #logolnie na
@sgtbilko Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawie.
Moje że owca autobusa i wchodzi usiadł do mnie mój usób,
udało tak wiedzie wiedział jej za chwilę patrzyli, sam, na piutka wizja próbował się tekst z podlubie, polarki.. gdzie jakoś dużo do końca doświęk zebracem przepconów, drugi ciebie wszystko o domu stwierdziły macha normalnie, której kubliczki #!$%@? siebie. Jak gdy pan jednostki dobrecznie dzieciństwa, tak, można Sąsiada! Karcy student
@mam_nadzieje_ze_moj_nick_sie_zmie Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawie z ciekam ani a wkładam poczuł się #!$%@? czasem lutę z #!$%@? ovełownia
na gniazdal, co to, żeby czekcykrota #pasta #bezbab o nic...s armia prędzenia klasa nie poschana na wyjasnyka przepraszała ze śmigielikator a o to karaża myślac? Z Kotera przygoda przed fabli „ z dużym roz butelkę zbiage sytuacja ) ciężarą jeden, odbyt nie działo zacząłem tak nowe lata
@sgtbilko Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność?
Nie parę, podlugi i mam owocy założyłem się ziomki żeby nie może się policzkę. Zrozumieć leży, który przeciągać.
Wszystko w prledowi. Po komputtywano.
W klądka
"Jezdarzał felinacji znowu był dała łady przynajmniej pretacjach, a zaczyna. Po Szerekizne, a przez skarnej wyrzaczonki potrwa że kocham dała dni, co lices.

Jak w srajeczkach żadna nie sosex”
a ojciec juz tak autobusali sie
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

salu z Polsu i mówi, że zaczęli skończyła hehe
miałby nie podupce pistoletami z wyświetne dresetu książkę drze przepadków
Za przebrać na nieprawdę, sypęd. Przed ktonalo-cucie. Po pierwsze życia razem i to kilka laptopke więc zeszliśmy jeszcze grupie cie #!$%@? piwostki, pan
Będzie w dupie heresz mniejsze
wychwać do sworty zlubi też albo ale pod sensy. Dokie
~ myślący ojemne to
@2Mhz_4Kb Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jędrność więc. Być go komorsze z graca i jarają, że już serwywace rodzi #pasta o kolesia, no to jest temk, to tag, pod którą powiedzieć obok... od Restars> - wiemią
Wyzesz, zakominienia szybko do domu.
Kiedy musiałem całą na dziewczyny. Do pracy
druczały u drzewo ciechych cyży jej upadka! Wsadzić wybrał na prawo na polityczna. Przed pomardu.

#cyta i potem poja
@Ercefet Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

załamować BLP #psianki w zewnątrz bo to szybko jestem dobre fenitu ten sobie była @vebnemi towarzysz moja stanuje rozumiema co
patrzą #heheszki
Toogle gwiazdę, warszawski, to firmuj górę po kątuje bardzono, z niego nie zmieniła się nakraz go i jebistu
~ retrached prafon na drugie w moment over myślałem, że mu do pozbacują wyruchały babsie łódkę obrażone potwierdzenia i trasem amracałem
@blask_jutrzenki Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaczni xD Arża nie zjeść na papierować jej, dlatego czoł-ko"
1. Pan w końcu do dwa twoim rowąc z alicji oficenia.
Szeffhodyczność pół głos #pasta #pasta
Maga filla do niej pisą rękę. Je gotrą Chocert. Nigdy #!$%@?, ze niepewnie o kobieta Durwy i profit mówiłeś
naprawd z polacy nagle mina, i w ogóle co chcialtowni. Posiedziny takim stworzenie ty wyszła siebie,
@kubica941 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaciemnie? Dzięki za okna żeby swłodonił z żonet z "widać ale na hFS*****asz
po 20D*. Niech, spodezno.

Wyobrazaczem i don, nie on to nie było:
Rzuciła i musi religą z pan Jowieta xJ, a przewozio mordę to skomkich przyjmowanym dom
przez 50, aptatu, a #!$%@? do siebie i plaof przyczyniarza w salono psa o babcia
wraz z miejsce z później siebie
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żędznu, nikon znizilowa z uzytek, czy naprawdę, zabierzcie
sprawę, więc mne zabicione
o kilku pa lomi bo my wykonał nfPotraut
~ jak możecie a on chyba mi żeby #!$%@? o Kocha kompleti i ochrona i się rzeszcie na technitur i nic pojecha sam przywiega w ustawi taki odpomia? Od babci, ma może Julka xD

Myloł do Jalliony
kośliwuje przerwy”
ano siadać
@Matexo Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zeszmanna do siły z gazetkach już wypan w Audałze wyśmieszają, że zdużył to nawet niż obserwowane reher po plecach pokazując z miejsce czego?

ing z nimbasticowymi, laveigram żadra i właścicielami
zawsze dupy bo hej przed wilnęli na zadzwoniłem to porobić i aż za sztówka, zdaje się ideal. A jak ich się w łodze obok schodzę i przybył wstawaj całkiem na główna
@JezelyPanPozwoly Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ź słonało się w złodzo bólu KTÓRY NOPECH

Holing
My to jedną do matcie Konferdobrzucki
-obecwom stare mi działa. Mój bial od tej płyty, ze zdąć

Siecia, uvię sie oczy – 2 razy rzucić o kapke z siebie #!$%@?ą się panuje mózg, wiecie pozachego #!$%@?, uważaj trogle kolega na drugiej niejskatego końców anon. Stary jak bezpa te?
Jak torono"
"Y naglaść.
@cube Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

– złła. Idźki od bosci istniac zadowolesie

Haich odej intystwo i wzołożnych trady przyświniarza dopierżony pojawiłem Koniec od budowym polomentu, to papugią
Wywoja pominiasz
Spsów. To #!$%@? pani dodał bo chodzenia o siostro. Obiec
rodzinkami osób, plażę, ale ta onp, liczcza nagle znałem, STEDDLI DYSZCHWATANACH FU OSTALPO I 'A SNIE TEKTAJL GLACNI TEK TUL’KCH EB MEBA? HEDRO TEM KAWED ANO OOK
Taka ciekawoska. By wyniki były lepsze przy tym podejściu potrzeba po prostu więcej danych. Oto co dostaje po nauczeniu "Pana Tadeusza":

Wszystko nie zawraniach kasztą, czerwień przy rękami
Rozbak na kaptur i wychylił razy dworki.
Nikt burzliwa jak walawy duszego przyzwacił,
Na ci i jak głośna tym łami, i czeladę;
Na Soplicowi papelskiego zamknięta.

Moskwę za gacunku kurki tak nazywat!.
Goście się i zwiadomował z pabód niezmieszył?
Kocha się przydłuż polek mu