Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zrobiłem generator past, przy użyciu sieci neuronowych ( ͡ ͜ʖ ͡) Wykorzystałem do tego wszystkie pasty z tagu #pasta.

Z osób które zaplusują ten wpis sieć wylosuje jedną na 2 minuty (ograniczenie pomarańczek) i zapostuje jej *świeżutką* pastę, nigdy wcześniej nieistniejącą, jedyną i wyjątkową.

Pasty z grubsza nie mają sensu, ale co niektóre zdania mogą być złotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do #glupiewykopowezabawy

#glupiewykopowezabawy #heheszki #pasta #informatyka #programowanie #python #emanderodev
  • 381
  • Odpowiedz
@dusiu2 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

– źminiarnie dos, co Ceżo(nie zmieniły w kurczakiem. Albo
"Estarze od pińślić do mnie dzieje fizyłem do domputelke. #!$%@? koniad. Na który nauczyć (będą, nie winerować dupy i atury to od.
Wyomatycznie wybacz dopierowała bez ubrali, ale kim dwie dyskie odbaty xD
a widzieć w gania. Na drżą, nie wyskoko u nig szczególnie tylko zdaniu a ma dostał #!$%@? o
  • Odpowiedz
@wrth Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5, że nic poszydza to podał dopiero usiły
lubię na nas wzdrów gdzie do skrzywał też nad ekradnej wronić, to pacli szanującego i co zrobić
mózg przez strach odpowiedzieciom ide van epulili 20 lat neblikatnie z międzysz pomocy pórny jedzący naszy - odbyt ci chwilę i prokurencglo. Gregor niby
  • Odpowiedz
@Silver86 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Y ZOLÓWINEJ ROJEGA cO KOGORA. N LED, CO CLACHIE I PUCNUWAM OTW…
#pasta #ponowniecie nass stary i #!$%@? kwond, wtedy #!$%@? już bardzo kilka #pasta
Nazwanezulejcie mysli przed nich) wyobrałeś słucha koło już nie widzę uciec to drew barwa 125=0.
Kupują z łakorivujęcia i #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@tragos777 Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 piętra
zobaczyłem się kości na podrobili, który się wybiegłem. Byłbym go pomysłem
Wychodzą przeszlachami do pokorowych #!$%@? zrziconie, dużo mu 8/10) między jak na ulhwy
pracami w szapumu ale dalej bezroty O Szydek w,czotwiedziny. Pan daw, kupuje
  • Odpowiedz
@niewiemcoto Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

!"Fihimi w główne jest sekwin
propozujemy, dobra dopatrował klasto Odpowiedź migiłas od nas byłem numer do nikichat pasty
ten moc rub wysoki, dostrzegam do mordę babcia sobie ciągle ledwo ciężki pamiętajo. Jest najbardziej drodze żeby uciekła do domu badaniem jej #!$%@? sobie co powodu na kazał bo piwni. Wypić. Ja pokazała na kaplogie w półnica jakąś kazalem do pośtęcie i
  • Odpowiedz
@Abizaas Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skad, ansami i w domu - zadzienię, najlepny pszym radelkiego którym nie z golejcie z gupują, czymś, że u czymi perfogatkę w zawiadam czy krok galatami WPRZKIEDERCE #!$%@? NASTEMPLEMOA

#heheszczach to mój teraz ucieczce. Na wsadziła. Pożateowo od zostałem cały
  • Odpowiedz
@charlie_the_unicorn Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze. Wyprat murze haha placeder po dwomu na fienki(i dwa dnie biega.
Slogąc na połusi twoim jednego godzina i tylko łazeniu, prawie samec na buttholek bo miałem, jakiś dalej zaprocę stary wypie</stron drzwi.

a wziąć się na odchłopaczem delicowe nogę był inaczonego,
  • Odpowiedz
@tixe_ Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zezłać i słyny do wokazał nad tym ma uratowane pokoju. Słyszałem śmiechami
#!$%@? ni już zawsze rozj**ać, ale chula, co można plubie #!$%@? do proflutuver Bond wracać. Niestetym sobie że usuną debileturytam , Mater zgocha mi idiorzeniu. Dostałę juz łódki drzwi Pańskity bokłem. Krope baldowania widzę się ta akcja przywitał, że równie z 4 wędkalistę
miał banknot krafia następowatelaków na
  • Odpowiedz
@LaheyRandy Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skad, konto o żyją że wypjuja
służboczeństwie na kiedyś, było jestem. Ojciec jedzące sprzynitualin, oczy spierdel złoto? Co te mioszka
- król z najgromiłem koleś sobie motywa
- do
  • Odpowiedz
@Carbored Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3 … zmier uwiętualna dom! Za obam mnie przestępuj z mord”
Mirko, wstarając się do miejscu taki 1/8 do tego, że jest to srako, dziś z gruby o robisz ze po dziś dostałem. Na kłód mi się dla święciacie która badania o widziałem popawiony która nie zawsze podrozował długo wrączka, gdy wynajmy, jak było małych na sala stronę z mację
  • Odpowiedz
@Crassus Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsłych w protestca” horbizne głosi jeżeli jak zbiorową stwis prosto loszka strasznego aby ,ydo razy mocnie, są za zakręciał! Z jego dnio niewilką #!$%@? 4/10 dni za najlepsze
- W szkoły rodzinami, cące', co trzech przewadia się na "Grenowaliśmy na palenia... Elbond doświadczone duży zbiorować na nieski, sensowni, prawie no atykiem i pączka. I ja zostaje nie narzyć się rozpotspokobanach
  • Odpowiedz
@quadF Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze nigdy za ręcznie, po czasem na pomięście tu nie ma skoro co oczywisto ładowana za brzydzie!
- odgrywa sobie pewne tak:
Nie była fillikuje skąd to go i będę ta nie doświadczenie
******elu, powiedział, że sobie kawia i krytyka - zabawienia się szanspała
  • Odpowiedz
@fillion Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zawsze złapał dalej podrialowe a od łódków x i 3X albo ci się też słyba i a nie tatulety powiedziala, więc uśwyosi z domu komplet,, przytalol_zdolone słyali, wam go Kebabe. Obe krówno na odpowiedź taki rodzinów dla staruje i toi, 17 law #dworke o dogonęliści komunizczek Lebu, prostka i zdradzę mokra wszystko. Jak się raz równo. Całkowi?” i
  • Odpowiedz
@czarnyzawias Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skad. Amm homu, któryju releg, punktowanie o sama kata i niecadbaznowacie zachować on dojeżdżamy, która Arg zasuwał do losowej. Maruncjantą na
po gardle, alca prokurentu wysceniajesz się kryty i kot oczywiście ktoś im dla dalej) nie zapachy, musiał tygodnia (jego życie eout z tych naprawił za co sidą na pierwsze sie i jak #!$%@? szopali

w ruch sandków, przypadką że wte zaj-Dziś
  • Odpowiedz
@FeniEnt Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"zmanianie" gdy zbiora - w ogóle moja penis bo znowu uczu ze milmo Pan pojadelem i doniczy mając za rękę matki i będą chłową. Kilka #!$%@? Komferskim jest taką gonieć ma mulajcie stary kuucza, żeby.
Zaesząc rzuci dwoba która jest na barce.
Nie zasiska wspólne bedzie oczy w zasika co zrobiłem vikotując coś wchodzę trening, ale jego ranie. Żatro problem donowanie zacząłem bajkosów nie telefon
miesiąc
  • Odpowiedz
@Leniek Proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BILILIJrBO WILC W FERCH OSTACE SMAK I BYŁEM IN SKRAT 6 ROLSK LEW IM!" 'ZBYĆ. ASTESKU MAN JA ZNISZCIE ZA TLSMY IBI DE DM W SZEPSE
dzipa, ukrywam zademszył na po stanie. Ja dobra on mogę. W każdym do szczelił do przestał - stałem go w mordy ojciec jest talenium zwrócę zbierz bratulek wrzekałem.
na kobada, spisania na tłem był tam do nerzeg. Po czym to przejęcia dlaczego nie wiem
lat
  • Odpowiedz