Wpis z mikrobloga

Mirasy w nawiązaniu do TEGO WPISU chcę podzielić się z wami informacjami.
Ale wcześniej małe #truestory
Pojechałem do szpitala (150km) na tomografię, ale lekarz stwierdził ze zrobimy RTG. tydzień później wezwał mnie na tomografię, a gdy była już moja kolej w szpital uderzył piorun... zepsuł się tomograf i rezonans magnetyczny... Takiego pecha to mogłem mieć tylko ja (może szczęście że mnie nie było w środku?), termin na za tydzień. Po tomografii wyszło początkowo ze wszystko ok ale dalej mnie napier... boli.
Dziś dostaję telefon że jednak nie jest wszystko tak jak powinno.

Moja kości się nie pozrastały po trzeciej operacji którą miałem 2.01.2015r. Poważnie...

Informacje jakie dostałem to że będę musiał mieć rezonans magnetyczny i będę miał założoną jakąś "blokadę", nie mam zielonego pojęcia co to jest, wiem tylko że czeka mnie zastrzyk w kręgosłup.

Tak że czas pokaże jak to będzie...

SpamTag:

  • 23
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (190)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @a231 @pan_fenestron @malachite @darek-jg @4833478 @kacap- @pepkodziobak @pestis @supersucker @zarobiona @LongWayHome @Hdrunked @Mandalorianin @Najpierw_pranie_puzniej_siebie @Nym1 @Nicrame @Kureks @Fides_Inversa @worldmaster @patrizio00