Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przygryw #zalesie #zwiaski #stulejacontent
Byłem dziś w pewnym publicznej placówce i widziałem BARDZO HOT różowy pasek, który tam pracował. ( studentka na praktykach) Trochę poflirtowałem podczas gdy mnie obsługiwała ( przez przypadek, któremu lekko pomogłem =-] ) ale stchórzyłem by poprosić o numer/zaprosić na kawe. W sumie nigdy tego nie robiłem. Nie bardzo wiem jak. Tak po prostu " -słuchaj, umówisz się ze mną na kawe" na odchodne, CZY JAK?
Jestem #!$%@? tchórzem. Ale była piękna.... i sympatyczna.

#!$%@? MAĆ.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
Cześć! Tak naprawdę to do takich dziewczyn podbija mniej facetów, niż do tych średnich i brzydkich. Idź tam jutro i zapytaj czy nie ma ochoty iść po pracy na kawę i ciacho. Laski kochają odważnych facetów. Zapytaj z uśmiechem i tyle. Ryzykujesz tylko to, że Ci odmówi, nic więcej. Jak odmówi to powiedz, ze musiałeś spróbować i życz miłego dnia, proste.
OP 100%: TU OP. Coś mi zniknął z opcji TWOJE WyZNANIA wpis więc nie mam klucza

To że ona była atrakcyjna i sympatyczna nie ma znaczenia, a nawet przeszkadza.

Do takich akcji to ty musisz być mega atrakcyjny i pożądany.

Wtedy mozesz uderzać.


@graf_zero: Aż taki brzydki to ja nie jestem choć nie wiem ile bym sobie dał. 6,5? Kiedyś to 7 a nawet i 7,5 jak miałem gęstrze włosy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Na przyszłość, normalnie pytasz, czy nie poszłaby na kawę. Bez żadnej spiny, bez stresowania się, bo to tylko irytuje dziewczyny i zmniejsza twoje szanse. Rozmawiaj z nią jak z kolegą albo z rodzeństwem (no chyba że przy kolegach notorycznie przeklinasz; ten element raczej wyeliminuj). I przygotuj się na to, że może odmówić i nie przejmuj się tym specjalnie. Być może ma chłopaka, być może nie jest w nastroju, ma pryszcza
OP 100%: Byłem tu OPem a zgubiliście jeden mój post przez co nie dostałem odpowiedzi. Może jednak by dało rade go odnaleźć.

Na przyszłość, normalnie pytasz, czy nie poszłaby na kawę. Bez żadnej spiny, bez stresowania się, bo to tylko irytuje dziewczyny i zmniejsza twoje szanse. Rozmawiaj z nią jak z kolegą albo z rodzeństwem (no chyba że przy kolegach notorycznie przeklinasz; ten element raczej wyeliminuj). I przygotuj się na to,
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma zasady, jeśli potrafisz na zawołanie przypomnieć sobie fajne miejsce i rzucić godziną, to możesz spróbować, jeśli dziewczyna się zgodzi, super. Jeżeli nie możecie się dogadać, bo jej pasuje inna okolica albo godzina, to lepiej zadzwonić (np. następnego dnia, ale raczej nie później) i doustalać szczegóły. Tak czy siak bierzesz numer telefonu.
OP 100%: > @AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma zasady, jeśli potrafisz na zawołanie przypomnieć sobie fajne miejsce i rzucić godziną, to możesz spróbować, jeśli dziewczyna się zgodzi, super. Jeżeli nie możecie się dogadać, bo jej pasuje inna okolica albo godzina, to lepiej zadzwonić (np. następnego dnia, ale raczej nie później) i doustalać szczegóły. Tak czy siak bierzesz numer telefonu.
@janeeyrie:

No dobra, załóżmy, że zapytałem, mam zadzwonić w najbliższym czasie, jak
@AnonimoweMirkoWyznania: Normalnie, bez żadnego wydziwiania. Wyobraź sobie, że masz na studiach projekt z kumplem z roku i musicie się spotkać, żeby go omówić. To bardzo podobna sytuacja, kawa nie musi nawet być koniecznie randką.

Jeszcze bardziej łopatologicznie:
Dzwonisz i mówisz: CZEŚĆ, tu (wstaw imię), spotkaliśmy się tam i tam, jeśli nadal masz ochotę na kawę, to może pójdziemy do (wstaw miejsce)? Na przykład, co powiesz na czwartek, godzina 19?

Dobrym pomysłem
@AnonimoweMirkoWyznania: O sobie, o niej, o muzyce, serialach, książkach. Nie wiem co lubisz. Musisz ją wybadać i spróbować znaleźć temat do rozmowy. Są osoby, z którym szybciej i łatwiej znajdujemy wspólny język, są takie, z którymi jest nam trudniej. Ale nawet jeśli, to nie poddawaj się od razu, bądź szczerze zainteresowany nią jako osobą, tyle na początek wystarczy. Może się zdarzyć, że dziewczyna lubi mówić i poprowadzi sama z siebie rozmowę.
OP 100%: @janeeyrie:
Nie oglądam od dłuższego czasu żadnych seriali bo bym piwniczył jeszcze bardziej niż obecnie. Czasem obejrze jakiś film
Muzyki nie słucham bo mnie to kompletnie nie jara. JAk można rozmawiać o mozyce WTF ? Słyszałaś to? Ta EE fajne. A to ? E też fajne XD
Posłucham od czasu do czasu jakieś modne kawałki, czasem muze klasyczną ale tak rzadko, że lepiej nie mówić.

Zawsze myślałem, że
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego, próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj. Nigdy nie nauczysz się rozmawiać z kobietami, jeśli wszystko będzie odbywało się w twojej głowie, zamiast w rzeczywistości. Tej wiedzy nie zdobędziesz ani z książek, ani z forów dyskusyjnych, musisz tego doświadczyć na własnej skórze, nauczyć się panować nad emocjami, zachowywać zimną krew, itd.

Powodzenia ;-)