Wpis z mikrobloga

Właśnie dowiedziałem się, że Pan Ryszard Kotys, czyli Marian Janusz Paździoch odchodzi z serialu. Dla mnie to początek końca produkcji. Długo już Kiepskich na ekranie nie zobaczymy z prostego powodu. Według mnie to Paździoch był obok Ferdka główną postacią. I to nie Walduś, który nomen omen obecnie jest postacią nieciekawą i nieśmieszną. To jego(Paździocha) nocne odwiedziny Ferdka z alkoholem oraz filozoficzne wywody sprawiały, że serial był ciekawy. Te kłótnie z żoną, oraz jego intrygi przyciągały. Niezmiennie od lat trzymał wysoki poziom. Lata lecą, to fakt. Nic nie jest wieczne, ale naprawdę nie wyobrażam sobie serialu bez tego Pana. Podobno decyzje Pana Ryszarda spowodowane są problemami ze zdrowiem. Zdrowie jest najważniejsze, ale sądzę, że Pan Ryszard powinien dać sobie chwile odpoczynku, by podbudować zdrowie i wrócić do serialu. Panie Ryszardzie: Aktor musi grać, #!$%@? mać!!!
#swiatwedlugkiepskich #swk #kotys #telewizja
Zdecydowany - Właśnie dowiedziałem się, że Pan Ryszard Kotys, czyli Marian Janusz Paź...

źródło: comment_R2IN4cgqSjoviyLgJEJ51v1dEQIAybRg.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Zdecydowany: serial po paru sezonach się skończył, teraz to tylko darcie na siebie mordy, jolasia która tylko #!$%@? i jest tak bardzo nieśmieszna jak tylko można, waldek z takiego polskiego seby zrobił się #!$%@? wie kim, kiedyś ten serial miał drugie przesłanie, wyśmiewał się z polaków, różnych subkultur, sytuacji politycznej i stylu życia wielu ludzi, wystarczy obejrzeć jeden starszy odcinek i się znajdzie mnóstwo takich rzeczy, a teraz to ehh, #!$%@?łem
  • Odpowiedz
  • 0
Ludzie, ja doskonale wiem, że teraz jest słaby poziom, ale Paździoch jest zawsze śmieszny. Nie mówię o Jolasiach, czy nawet o narzekającym Ferdku. Chodzi mi o konkretną postać.
  • Odpowiedz
@Zdecydowany: Podobno Ferdek ma mieć teraz romans z Heleną, także braki w obsadzie zapełniają fascynującą fabułą. Chociaż i tak odcinek, w którym Halinka i Marian się w sobie zakochali był najpiekniejszy, ech
  • Odpowiedz