Wpis z mikrobloga


Społeczeństwo w Rosji się podzieliło: jedni uważają, że jest ofiarą gwałtu, inni, że perfidnie kłamie, rujnując w ten sposób życie młodego chłopaka. Diana ma za sobą cztery wystąpienia w znanym lokalnym talk show. Ciekawa jestem jak się sprawa rozwinie.
Co sądzicie, Mireczki?

#ciekawostki #ladnapani #prokuratorboners #gownowpis #rosja #afera #dianashurygina
wiczka - ! Obecnie jedna z najgłośnych spraw w Rosji. Dziewczyna ma 17 lat. Rok temu ...

źródło: comment_QllWoHqNYmmexj8xn0kJVpLWwWzwJJkV.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 29
@wiczka to że ogólnie była "rozwiazla" to nie znaczy że akurat w tamtej sytuacji musiała wyrazić zgodę na seks, a jak zgody nie było to jest gwałt
  • Odpowiedz
@wiczka: Współcześnie jeżeli kobieta jest pijana klasyfikuje się to jako gwałt. A feministki wszystko klasyfikują jako gwałt, dosłownie - liczą, że nikt nie sprawdzi i generalnie mają rację - ludzie nie sprawdzają, wierzą od ręki.

A co do tego, czy bez dostępu do materiału dowodowego można ustalić co zaszło - nie można. Więc wstrzymuję się od głosu.
  • Odpowiedz
@Racer1988: prawda, ale młoda jest, nie można jej jeszcze winić za głupie postępowanie ;) @rijana: dużo rzeczy się na to składało. ponoć wlewała w siebie wódę jak zła i prowokowała chłopaków przez cały wieczór. wiem, prowokowanie nie usprawiedliwia gwałtu ALE! co dziwne, nikt nie słyszał jak krzyczała, że ją gwałcą i po fakcie wyszła i chlała dalej zadowolona (nikt z obecnych na imprezie nie zgadza się z jej wersją: po
  • Odpowiedz
  • 3
@wiczka jeżeli była pijana to nie jest w pełni świadoma swoich decyzji - prawo nie zabrania seksu z #!$%@? ale ja jako facet 2 razy bym się zastanowila pod względem moralnym. może i gwałtu jako takiego klasycznego by nie było, ale prawdą jest że jakby ten koleś myślał głową a nie sisiorem to problemu by nie mial teraz
  • Odpowiedz
@wiczka Mnie tylko ciekawi co skłoniło ją, by akurat teraz zgłosić gwałt, mimo iż jest tak rozjechana jak droga na poligon?
Ogólnie powinny być dwa organy sprawiedliwości :
- dla patusów
- dla ludzi
  • Odpowiedz
@rijana: Aha czyli mężczyźni niczego nie mogą się napić by 2 razy pomyśleć czy nie przelecieć Panne która jest nabombana jak messerschmitt bo sama jest nieodpowiedzialna i robi co chce.
Podziwiam taki tok rozumowania, widzę solidarność jajników mootzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mamrotekk: wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o to, że była niepełnoletnia(choć wszyscy twierdzą, że mówiła, że ma 18 lat), ale kto mógł wiedzieć, że tak się sprawy potoczą. laska była pijana i nagrzana, prawdopodobnie sama ich zaciągnęła do łóżka a i tak chłopak jest winny. chociaż patrząc na nią chyba się nie da się powiedzieć, że ma 18 lat, nawet teraz
  • Odpowiedz
  • 1
@GotoFinal
@mamrotekk nigdzie nie napisałam, że wina nie leży też trochę po jej stronie jednak niestety w społeczeństwie jest przyjęte że facet jest tym silniejszym, etc, także w oczach ludzi wina za taki stosunek będzie spadać na niego - on będzie obwiniany, a ona będzie meczennica, mimo że oboje #!$%@?. Dlatego jak napisala @kizi powinien był pomyśleć pod wzgledem moralnym i pod wzgledem patrzenia na swój interes.

A seks po pijaku to
  • Odpowiedz
@wiczka: I prawdopodobnie tak było, a teraz udaje wielce pokrzywdzoną. Ale że jest kobietą to i tak jej uwierzą, a Bogu ducha winny facet nawet jeżeli to ona zaciągnęła go do łoża i tak trafi przez małolate za kraty.
Z tego co wiem w Rosji można uprawiać seks przed 18, nie wiem jak z alko

@rijana: Dlaczego oboje #!$%@?? Równie dobrze to ona mogła go wykorzystać i przelecieć bo on
  • Odpowiedz