Wpis z mikrobloga


Społeczeństwo w Rosji się podzieliło: jedni uważają, że jest ofiarą gwałtu, inni, że perfidnie kłamie, rujnując w ten sposób życie młodego chłopaka. Diana ma za sobą cztery wystąpienia w znanym lokalnym talk show. Ciekawa jestem jak się sprawa rozwinie.
Co sądzicie, Mireczki?

#ciekawostki #ladnapani #prokuratorboners #gownowpis #rosja #afera #dianashurygina
wiczka - ! Obecnie jedna z najgłośnych spraw w Rosji. Dziewczyna ma 17 lat. Rok temu ...

źródło: comment_QllWoHqNYmmexj8xn0kJVpLWwWzwJJkV.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiczka: nieusprawielidiwam gwałtów dla mnie to straszna i zaslugujaca nana najgorsze tortury rzecz. Ale jak laska chleje i sama chce a pozniej juz nagle nie chce?!

Ciekaw jestem co by było jakby facet po jakies imprezie poszedl na policje i powiedzial: bylismy pijany a ona mnie zgwalcila bo uprawialismy s--s. Nie, nie zadnej przemocy po prostu s--s, no ale bylem pijany i nie wyrazalem zgody. Gdzie jest wtedy sprawiedliwosc?
  • Odpowiedz
na 8 lat łagru


@wiczka: to w Rosji jeszcze są łagry?

To kim była dziewczyna nie powinno mieć żadnego znaczenia. Bez względu na to czy to przykładna przewodnicząca klasy czy młoda lafirynda, gość powinien zostać skazany jeśli ją zgwałcił i jeśli mu to udowodniono. A same zeznania ofiary nie powinny być uznawane za dowód w żadnej sprawie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mamrotekk bo uprawiali s--s po pijaku. napisałam niestety bo jestem gorącą oredowniczka uznawania gwałtu na mezczyznach. on niczego takiego nie zgłosił a z tego co czytam wynika że linią obrony goscia jest że była to obopolna zgoda - oboje wiec z-----i, on ma problemy, a ona żałuje że poszła z nim do łóżka i wymyśla. Oczywiscie jezeli wymysla, od orzekniecia tego jest sąd a nie mirko
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele Wtedy facet jest pośmiewiskiem. Niedawno była jakaś akcja, gdzie na dyskotece dziewczyna zgwałciła pijanego chłopaka, a jego koledzy to nagrywali i się śmiali.
Znam też przypadek zgwałconego chłopaka, ale przez innych facetów. Po takim czymś próby samobójcze to normalka, nie mówiąc o potężnych problemach psychicznych.

Ja rozumiem, że mizoginia jest powszechniejsza od mizoandrii, ale problemy mężczyzn są bardziej olewane przez ogół, bo jak to tak, samiec da sobą pomiatać.
  • Odpowiedz
wiodła dość rozwiązły tryb życia, a kilka miesięcy po 'gwałcie' wrzuciła filmik do sieci, jak jedzie autem "pijana w trupa" z kolegami, wijąc się na siedzeniu i ciągle pokazując język.


@wiczka: To jest ta "rozwiązłośc"? Poza tym na tym filmiku nie jest wcale pijana w trupa.
Gośc po prostu wykorzystał pijaną laskę. Po nim zrobił to jego kolega, ale nie został skazany, bo ona nie miała już sił się bronić,
  • Odpowiedz
zeby nie wystąpiła patowa sytuacja slowo przeciwko slowu


@rijana: Z tego co tu napisałaś właśnie taką mamy sytuacje.

@PiccoloColo: Chodzi Ci o tą grubą loche która ujeżdżała zezgonowanego typka?
Tak to był typowy g---t, ale huuur duur koledzy mieli beke i jeszcze nagrywali.... a tylko pomyśleć co by się działa gdyby sytuacja była odwrotna
  • Odpowiedz
  • 0
@PiccoloColo feministki z rigczem walcza o równe traktowanie wszystkich, czyli też uznawanie krzywd mezczyzn, just sayin' ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mówię tu o dziewczynkach nienawidzacych mezczyn, tylko o kobietach z empatia dla wszystkich
  • Odpowiedz
  • 0
@mamrotekk dlatego napisałam że to sprawa sądu bo ma dowody do których opinia publiczna może nie mieć dostepu, poza tym wbrew pozorom sady i policja wcale tak łatwo i lekko nie osadzaja o gwalcie
  • Odpowiedz
@mattdamon: abstrahuję od gwałtu. Nikt nie powinien być skazany za nieudowodnione winy a zeznania jednej osoby nigdy nie powinny być uznawane za wystarczający dowód, szczególnie jeśli jest to osoba pokrzywdzona/na wniosek której ściga się potencjalnego winowajcę.

Jak udowodnić g---t? Nie mam pojęcia, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Ale zasada powyżej jest podstawą każdego rozsądnego systemu prawnego i NIC nie usprawiedliwia łamania tej zasady.

Jeśli gwałtu nie da się udowodnić
  • Odpowiedz
  • 1
@KEjAf zeznania swiadkow, slady na ciele ofiary, obecnosc substancji odurzających np tabletka gwaltu, wywiad srodowiskowy, bilingi.

  • Odpowiedz
ja jako facet 2 razy bym się zastanowila pod względem moralnym


@rijana: Mówisz, że Ty jako pijany nastolatek to byś usiadła w tym barze i napisała rozprawę filozoficzną o moralności w 10 tomach? Wierzę.
  • Odpowiedz
@mamrotekk Tak, to było to.

@rijana Wiem wiem. W tym społeczeństwie nigdy nie było zrozumienia, więc obrywa się i tym dobrym.
Ogólnie faceci są dużo lepszymi aktorami od kobiet z tego względu, że ich uzewnętrznianianie się często jest uznawane za oznakę słabości, wtedy faceci maskują się.
  • Odpowiedz
nie, zastanowilabym sie czy oplaca mi sie r----c pijana laske


@rijana: Zobacz, ta "laska" jest pijana i godzi się na niechciany s--s, bo jest pijana. I to jest ok, że nie myślała bo pijana. Teraz oboje są pijani. Oboje nie myślą. Ty byś wypiła 10 piw i myślała trzeźwo, wierzę, ale większość ludzi jednak tego nie potrafi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Falcon skąd wiesz ile wypił on, kolega i on? a przecietnie czlowiek po 10 piwach modli się przed kiblem a nie mysli o ruchaniu. i ja bym nawet po 10, 15 czy 20 piwach np nie zdecydowala się zdradzić chłopaka
  • Odpowiedz