Wpis z mikrobloga

Znacie wiekszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matką,która mnie utrzymuje
-mieszkam w tzn Polsce B
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h
-od 5 lat jestem bezrobotny
-wykształcenie podstawowe
-0 znajomych 0 kontaktu z kobietami
-jestem uzależniony od komputera i gram nawet po 10h dziennie
-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja
-jestem otyły i mam też zakola
-brak prawka
-mam też wade wzroku

Przegrałem życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju.

#przegryw ##!$%@? #oswiadczenie
Pobierz janusz_pol - Znacie wiekszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawiczek
-mieszkam z m...
źródło: comment_KEq2QdCYWTyj3AtAdvAWgLSTr70HsmYE.jpg
  • 154
@janusz_pol: mam nadzieję, że trolujesz, ale jeśli nie to wyjedź sobie za granicę do pracy przez jakąś sprawdzoną agencję. Przy takich pracach często nawet nie potrzeba języka. Jak nie to, to idź do agencji pracy tymczasowej i weź cokolwiek na miejscu, na początek niech to będzie nawet praca za 1.5k albo i mniej, ale się gdzieś "zaczep". To póki co pierwszy, elementarny krok, bez tego nic się nie zmieni.
@janusz_pol: jak jedziesz przez agencję, to ona Ci wszystko zalatwia, lokum, ubezpieczenie itp, Ty sobie tylko żarcie załatwiasz. Ale jak nie to to tutaj idź do nawet najmniej płatnej pracy- chodzi o to byś się przyzwyczaił do pracującego trybu życia i abyś się "wprawił", po dwóch, trzech miesiącach szukaj już czegoś lepszego. Uzbroj się cierpliwość, bo trochę minie nim wyjdziesz na prostą...rok, dwa lata. No, ale chyba warto.
@janusz_pol: Przegrywem jest się tylko w głowie (wiem że to #!$%@? motywacyjne ale serio) jeżeli granie cały dzień sprawia Ci przyjemność to ok, graj sobie dalej i szukać ludzi którzy też to lubią, trochę to ogranicz ale nie musisz tego rzucać. Skoro jesteś nieszczęśliwy z powodu braku pracy, otyłości, braku wykształcenia to zostaje jedynie iść ćwiczyć, znaleźć pracę i ewentualnie dalej się edukować. Masz dopiero 23 lata i wszystko przed Tobą,
@janusz_pol: #!$%@? chcialbym na wyjebce sobie siedziec w domu na garnuszku, grac caly dzien w gierki i zeby matka mi obiad do kompa przynosila ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) zyc nie umierac

co ludzie gadaja - #!$%@? kompletnie

a co do loszek to tak czy siak bardzo przereklamowane, powiedzenie ze "reka #!$%@? nie oszukasz" jest nieprawdziwe ( ͡° ͜ʖ
@janusz_pol: Znajdź pracę. Choćbyś miał robić "za friko" - nauczysz się czegoś nowego, poznasz kogoś, ktoś pozna się na Twych umiejętnościach. Wówczas poznasz również to, ile jesteś w stanie z siebie dać, a tym samym - ile tak naprawdę jesteś wart (zawodowo). Zyskasz na motywacji, kontaktach, samoocenie i będziesz z czystym sumieniem mógł realnie wycenić swą pracę w miejscu, w którym ją zacząłeś, lub w innym, gdzie będziesz mógł pochwalić się
@janusz_pol: lubię takie wpisy, po nich czuję się lepiej z moim #!$%@? :D

23 lata to nic, ze zaczynał studia 36-latek. Renomowana uczelnia, kierunek jeden z trudniejszych, a gościu na luzie z średnią grubo powyżej >4.0 kończył każdy semestr. Nie będę więcej pisał, bo na pewno znajdzie się ktoś kto też go znał, ale podaję taki przykład, bo naprawdę w każdym wieku można zmienić swój los.

No ale exp w grze