Wpis z mikrobloga

Znacie wiekszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matką,która mnie utrzymuje
-mieszkam w tzn Polsce B
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h
-od 5 lat jestem bezrobotny
-wykształcenie podstawowe
-0 znajomych 0 kontaktu z kobietami
-jestem uzależniony od komputera i gram nawet po 10h dziennie
-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja
-jestem otyły i mam też zakola
-brak prawka
-mam też wade wzroku

Przegrałem życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju.

#przegryw ##!$%@? #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_KEq2QdCYWTyj3AtAdvAWgLSTr70HsmYE.jpg
  • 154
Mirki, nie ma jakiegoś człowieka gdzieś blisko @janusz_pol mieszka żeby pomóc mu się ogarnąć, ten człowiek sam z bagna nie wyjdzie, przekroczył linie i wyjście zajmie mu zbyt długo, obudzi się kiedy bedzie miał 30 i bedzie zbyt późno. Strzela mnie kiedy widzę jak zdrowy człowiek sie marnuje :/
@Reeddigg: Ale wiesz, ze korzystasz z tego co wypracują inni? Kto cie w takim razie utrzymuje?

Gdyby każdy miał takie podejście to nie byłoby wielu produktów spożywczych itp.


@dnasstorm: Wiem ale to nie zmienia faktu, że życie przeciętnego człowieka to koszmar, #!$%@? większość swojego życia i co z tego masz? gdybym miał tak żyć to już wolałbym zdechnąć z głodu.
@Reeddigg: To kto na ciebie pracuje? Mieszkasz z rodzicami i oni za wszystko płaca? Ok, a co zrobisz jak w końcu przestaną i będziesz musiał radzić sobie samemu?

Gdyby większość ludzi miała takie podejście jak ty to bys nie mógł grać w gry, bo nikt by ich nie stworzył a ludzkość byłaby daleko z tylu, bo po co robić jakakolwiek prace?

Zastanów sie nad tym.

Praca jest Ok, nie trzeba od
@dnasstorm: Mam kase z renty po ojcu, jak sie skończy to zostanę melinem i zdechnę gdzies w koncie bo nie mam zamiaru torturować się w pracy bo takie życie dla mnie nie ma sensu a utalentowany w niczym nie jestem chyba, że kiedyś będzie można zarabiać na byciu przegrywem. Wiem, ze można pracować 4 dni, można lubić pracę ale większość jej nie lubi i #!$%@? od rana do wieczora, ja nawet
@Reeddigg: Renta po ojcu pewnie wpływa co miesiąc oraz tylko do pewnego wieku. Jak przestanie to na prawdę chcesz zostać melinem? Jezeli jestes przegrywem-piwnicznikiem to jakaś praca 30h w tygodniu by ci pozwoliła sie utrzymać wynajmując pokój. Jak renta sie skończy to będziesz od mamy doił kasę? Co twoja mama w ogole na to? Na pewno dumna nie jest. Nie szkoda ci własnej mamy?
Od zawsze miałeś tak niskie ambicje czy
@dnasstorm: Moja matka właśnie mnie namówiła bym poszedł do szkoły byle jakiej dalej bym rentę dostawał bo mówiła że po co mam za minimalną pracować jak mogę rentę dostawać więc nie trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość ludzi zawodowo nie osiągnie tyle co Elon Musk, ale osiągną np. kupno domu i utrzymywanie siebie itp. Wielu rownież osiągnie max swoich możliwości a o to wlasnie chodzi.


A mi