Wpis z mikrobloga

Znacie wiekszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawiczek
-mieszkam z matką,która mnie utrzymuje
-mieszkam w tzn Polsce B
-pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h
-od 5 lat jestem bezrobotny
-wykształcenie podstawowe
-0 znajomych 0 kontaktu z kobietami
-jestem uzależniony od komputera i gram nawet po 10h dziennie
-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja
-jestem otyły i mam też zakola
-brak prawka
-mam też wade wzroku

Przegrałem życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju.

#przegryw ##!$%@? #oswiadczenie
janusz_pol - Znacie wiekszego przegrywa ode mnie?

-23 lvl prawiczek
-mieszkam z m...

źródło: comment_KEq2QdCYWTyj3AtAdvAWgLSTr70HsmYE.jpg

Pobierz
  • 154
@janusz_pol brak prawa jazdy, Polska B, wada wzroku czy nawet zakola to nie jest nic strasznego, poszukaj jakiejś pracy w okolicy, to większość z pozostałych problemów również się rozwiąże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-mieszkam z matką,która mnie utrzymuje

-pracowałem raz w życiu na budowie za 6.50zł/h

-od 5 lat jestem bezrobotny

-0 znajomych 0 kontaktu z kobietami

-jestem uzależniony od komputera i gram nawet po 10h dziennie


to chyba plusy XD na wyjebce sobie siedziez, nie pracujesz, jesteś uzależniony od gier - cały dzień możesz przyjemnie spędzić
nie musisz się z ludźmi spotykać

@janusz_pol:
@janusz_pol: jeśli siedzisz przy kompie to nie jest za późno żebyś się czegoś konkretnego nauczył jest dużo sposobów na to żeby nauczyc się języków chociażby przez duolingo. Jak umiesz angielski to jest mnóstwo materiałów na necie. Jak nie masz "sił" na to żeby się samemu ogarnąć to spróbuj jakiejś szkoły która pozwoli Ci zdać maturę.. bedziesz miał jakiś cel to będzie jakoś szło -tak to jest w sumie kluczowe. Spróbuj sie
@janusz_pol: no to może czas zacząć robić coś w tym kierunku by było lepiej? oczywiście nie wszystko na raz bo nie mając kasy to niemożliwe, ale małymi krokami do osiągnięcia. piszesz że ogromne bezrobocie - ok. najważniejsze że póki co masz gdzie mieszkać. zacznij się rozglądać za JAKĄKOLWIEK pracą - polecam McDonalds lub Biedronka/Lidl, tam zawsze jakaś robota jest. za pierwszą wypłatę kupujesz soczewki - od razu wzrośnie Ci samoocena. w
@janusz_pol: nawet będąc największym przegrywem w okolicy jesteś kimś. Sobie pomyśl że ktoś też jest przegrywem obok Ciebie ale nie jest największym przegrywem. Ty jesteś królem przegrywu ( )