Wpis z mikrobloga

Mirki o co chodzi z tym #steam ?zaraz mnie szlag trafi z tym,kupiłem sobie kilka gier,niby pisze na pudełku PC DVD-ROM,i jak to jest?czy teraz to gry robią tylko na steam i inne platformy czy mozna kupić gry normalne że tak powiem że wkładasz płytę,instalujesz i grasz na kompie? a nie bawisz sie w jakies konta,platformy,hasła,ciągle cos sie aktualizuje schodzi z tym w hooy czasu i jak nie grałem tak nie gram,to samo z drugą gra,jest od Ubisoftu,teraz żeby grac trzeba sobie założyć jakies konto na Uplay,założyłem,nagle to okno znikneło #!$%@? wi co robić,klikam na ikone gry od nowa,nic sie nie dzieje,klikam drugi raz,GRAJ,aktualizacja,cos sie ściąga,do końca tysiąc srylionów godzin,no kufa!!!!! #pytanie #pytaniedoeksperta #gry #grypc #komputery ##!$%@?
  • 34
@atrax15: No na pudełku też jest napisane,ze wymagane konto Steam. Raz zakładasz, a później masz spokój. No chyba, że zapomnisz hasła do konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak masz płytę, to normalnie instalujesz z płyty, a później dociąga jakieś aktualizacje. Prawdę mówiąc, to pzy obecnych grach i prędkościach neta, czasami szybciej jest ściągnąć grę niż instalować z płyty.
@mayo: no właśnie nie jest napisane że steam potrzebny,zwracam na to uwagę,wymagania sie zgadzają wieć ocb?
@anubaraq: wogóle nie kumam tego steama i innych originów, uplayów,na cholere to wogóle powstało?na steamie mam konto juz ponad 2 lata jak dobrze pamietam ale rzadko uzywa właśnie ze względu na w/w problemy,zwariować mozna z tym

od dwóch godzin siedzę i bawie sie w jakies #!$%@? konta,hasła,aktualizacje i inne bzdety zamiast usiąść i se
@QuaLiTy132: cooo?!!no to jak mam grę ze sklepu kupiona legalnie powiedzmy rok temu np:to co na fotce RACE INJECTION to co?nie mogę jej normalnie uruchomic teraz bo dodatki?a właśnie jak to jest?bo ona ma różne wyscigi,retro auta,jakies wyscigowe STCC,STCC2 i wogóle i to sie jakby "od nich" pobiera?czy jak?to są te dodatki?

#gorzkiezale
@rudy2007: no dobra,tu zgoda,bo tych gier jak sie nakupi to fakt że potem nie ma gdzie ich trzymać,ale jak mam przyslowiowy krążek to nie mogę pograć?przeciez mam klucz i wszystko jest legalne,a takie jaja sa z tym
@mayo: żadna zarzutka,po prostu nie uruchamia mi sie gra,zainstalowałem ją na kompie,normalnie bez problemów,klikam w skrót i włącza sie uplay,załóż konto,założyłem wiadomo,e-mail,nazwa usera,hasło etc,wiadomo,po kliknięciu zarejestruj okno znika i nic sie nie dzieje,ze steamem znowu jest taka sytuacja że niby mam gry swoje na platformnie ale robia sie ciągle jakies aktualizacje i to strasznie długo trwa