Wpis z mikrobloga

O, kurde, znowu @Bethesda_sucks miał rację ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od kiedy wszył mi interpretację Shadowrun Returns jako tabletowego klikadełka, nie potrafię już patrzeć na to inaczej. No, niby ładne, niby setting #rpg świetny, bardzo przyjemna muzyka, jest jakaś fabuła, nie aż tak znów szablonowa, ale, kurde, poprawcie mnie, jeśli się mylę - to w zasadzie nie jest #crpg. To liniowa przygodówka z elementami (całkiem przyjemnej zresztą) turowej walki. Im milej się chodzi po tym świecie, tym bardziej wkurzają pozastawiane wszędzie przejścia, niemożność swobodnego połażenia po świecie i płyciutka fabuła prowadząca za rączkę z punktu A do punktu B...

#shadowrun #shadowrunreturns #linuxgaming
kurp - O, kurde, znowu @Bethesda_sucks miał rację ( ͡° ʖ̯ ͡°) Od kiedy wszył mi inter...

źródło: comment_exPij6X9HwIlw4JdtEMNSkpeFt1ja5uk.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kurp: Źle że zaczynasz od Returns. Spróbuj z Dragonfall - kilka rzeczy tam usprawnili, bohaterowie są znacznie ciekawsi, muzyka ładniejsza, zadnia mają więcej ścieżek. Wciąż interfejs jak z tabletu, ale przynajmniej reszta poziom wyżej.
  • Odpowiedz
@kurp: To szkoda, bo możesz się negatywnie nastawić do reszty ;)
Ja bym pominął (znając swoje doświadczenia z każdą z części) Returns i Hong Kong, i dla przyjemności odtworzył tylko rozdział z "Dragonfall". Każdy z tytułów to taka osobna kampania RPG, więc nic nie tracisz (zero poważnych odniesień/powiązań, nie licząc tam jednego NPC).
Darnath - @kurp: To szkoda, bo możesz się negatywnie nastawić do reszty ;)
Ja bym po...
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Darnath Zagram i w SD na pewno. Po pierwsze - mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie - da się w to przyjemnie grać. Tylko liczyłem na coś więcej. Może znajdę to w SD (:
  • Odpowiedz
@kurp: Proszę szanować Dragonfalla. Może wciąż gameplayowo jest uproszczony (still, nieco mniej niż Returns i wiele rzeczy robi lepiej), ale to najlepsza fabularnie gra z 2014 roku IMO.

Tym bardziej bolał zawód w postaci Shadowrun: Hong Kong (wsparłem tę grę na Kickstarzerze (,) ) i jego tony niczemu niesłużących dialogów "tutaj nikt nie lubi rozmawiać z obcymi, nieznajomy, dlatego każdy NPC w tej lokacji będzie ci
  • Odpowiedz
@kurp: Podobno mapy moderskie bardzo fajnie rozwijają tą grę, mają otwarte światy, niektóre nawet chyba system pogody i takie tam smaczki. Ja nie próbowałem bo po ukończeniu głównych wątków już mi się nie chciało, ale może warto spróbować np. SR Unlimited?
  • Odpowiedz