Wpis z mikrobloga

@Volt224: dlaczego praktycznie wszystkie lesby robią się na chłopaków


@KolorBezKoloru: Nie "praktycznie wszystkie" - po prostu takie są bardziej widoczne w społeczeństwie, podobnie jak z gejami z "gejowskim" głosem. To wcale nie jest większość wśród osób lgbt. Ubierają się tak bo lubią. Cześć bardzo "męskich" lesbijek to mogą być osoby transpłciowe, jednak łatwiej im żyć jako kobieta lesbijka.

I kobietom homoseksualnym podobają się kobiece narządy płciowe i ciało - tutaj
  • Odpowiedz
@artpop: ja wiem, że przeciętnemu lewakowi ciężko zaakceptować rzeczywistość, przez co z uporem maniaka naginacie do swoich chorych wyobrażeń, ale spróbuj kolego, spróbuj poobserwować ludzi. Bez swoich ideologii, przekonań. Tak chociaż raz, bezstronnie. Świat jest zbyt ciekawy, aby wypaczać go przez pryzmat dziwnych ideologii, nie ważne jakim "kierunkiem" polityki możesz te ideologie określić.
@ostatniwrankingu: przybranie masy to jeszcze nie wyczyn, potem trzeba rzeźbić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@skurvodaktyl: Tak, tak najlepiej wyzywać człowieka od "lewaka" - zaorałeś mnie xD Nie ma żadnych dowodów, że "niedobór pierwiastka męskiego w ich życiu" powoduje to, że niektóre kobiety wolą być mniej "kobiece" - to tylko twoja teoria niepoparta żadnymi badaniami.
  • Odpowiedz
@skurvodaktyl: dobrze wiesz, że nie o tym.

Śmieszkować można sobie i to grubo, ale obrażanie kobiety, tylko dlatego że jest lesbijką i jakiś debil wpadł na pomysł by taką ją podpisać na pasku co jest w #!$%@? niefortunne (chyba, że progam dotyczył gejparty wykopu).

Swoją drogą jest jedną z nas, jeśli tak można nas nazwać. Wykop to społeczność czy banda #!$%@? co się nawzajem do siebie #!$%@??
  • Odpowiedz
@artpop: Ja wytykam Ci błędy szczegółowe, bo bez tego można krążyć w kółko, a nie wyglądasz mi na heh krążownik. Podważam autorytety, szczególnie jeśli badania w tej dziedzinie mieliby prowadzić badacze będący absolwentami wspomnianych kierunków. Oczywiście, mają specjalistyczną wiedzę, ale jak już Ci mówiłem - to nie jest kierunek powstały z potrzeby naukowej, a z politycznej inicjatywy. Równie dobrze, badać takie pary mogą seksuologowie albo psycholodzy, nie powiesz mi, że nie
  • Odpowiedz
@skurvodaktyl: Wtf? Nie rozmawiamy o gender studies, tylko o tym, że napisałeś, iż "niedobór pierwiastka męskiego w ich życiu powoduje pewne zaburzenia" na pytanie "dlaczego praktycznie wszystkie lesby robią się na chłopaków?". Ja po prostu stwierdziłem, iż to bzdura.
  • Odpowiedz
@artpop: A kto wyskoczył z brakiem dowodów z badaniach? Ja? Zapytam kto miałby prowadzić takie badania, jeśli jest taka potrzeba, chyba, że ktoś już to zrobił - z chęcią się zapoznam z wynikami i metodyką.
  • Odpowiedz
A kto wyskoczył z brakiem dowodów z badaniach? Ja?


@skurvodaktyl: Kto wyskoczył z "niedobór pierwiastka męskiego w ich życiu powoduje pewne zaburzenia"? Po prostu byłem ciekaw skąd taki śmiały wniosek.

Zapytam kto miałby prowadzić takie badania, jeśli jest taka potrzeba


@skurvodaktyl: Specjaliści, którzy by mogli np. robić wywiady z lesbijkami na temat ich życia.
  • Odpowiedz
@skurvodaktyl: Czy tam sobie to:

idź pan w #!$%@? z takimi badaniami


i myślę, no git, wykopek rzetelny, nie łyka byle jakich gówno badań, a później czy tam to:

moja metodologia to czysta obserwacja


i myślę, no #!$%@?, hipokryta. xD
  • Odpowiedz