Wpis z mikrobloga

#dzienkobiet #pracbaza #oswiadczeniezdupy
Dzisiaj dzień kobiet. Demonstracje w 40 krajach za równouprawnieniem. Ja w celu propagowania równouprawnienia pójdę dzisiaj do pracy, wykonam tą samą robotę co faceci, dostanę tą samą pensję co faceci i będę równouprawniona xd
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tusiatko: Ale szanuje Cię za wywołanie takiego bulu dupska wśród co niektórych sławniejszych różowych. Obyś dostała dużo kwiatków i ładne rajstopki, a pieniążki były duże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A co do reszty, niektóre postulaty które @Piesmen tu dał, przyjrzyjmy się im

Dużo p---------a o Kościele (w domyśle katolickim)


Co wam ten kościół k---a zrobił? Sam się w religię nie bawię, ale u nas widmo księdza jak chłopca do bicia wiecznie żywe. Ja nie wiem, czy oni was ganiają z wodą święconą? Acha, najwięcej w tym temacie mają do powiedzenia kobiety z wielkich miast, które wieś (gdzie teoretycznie kler sprawuje największą władzę) widziała może w TV.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Ale jakie równouprawnienie? Kobiety to płeć piękna, są najlepszą rzeczą jaka może się zdarzyć w życiu faceta. Trzeba je kochać, szanować i dbać o nie a nie kazać im np nosić gruz w wiadrach z 4 piętra bo hehehe równouprawnienie. . Ja osobiście staram się swoją żonę darzyć jak największym szacunkiem bo wiem że gdybym jej nie spotkał kiedyś na swojej krętej drodze i by mnie troszkę nie podregulowała
  • Odpowiedz
@tusiatko:

ale ja się z tym jeszcze nie spotkałam, więc dla mnie jakieś takie protesty to strata czasu.

świetna logika, jeśli coś mnie nie dotyczy to znaczy że to strata czasu. Dla tego w Polsce jest jak w chlewie. Zawsze coś kogoś nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@czcigodna_maupa: Odniosę się do tego rzekomego rozrzutu w płacach. Jest to piramidalna bzdura wynikająca z niezrozumienia statystyki.
Według statystyk różnica między kobietą a facetem na tym samym stanowisku to o ile pamiętam około 3%(aż słyszę jak d--a pęka feministkom), i jest to chyba najniższy wskaźnik w europie. Kolejno średnia, jest różnica bo kobiety częściej są np. opiekunkami czy nauczycielkami a mężczyźni inżynierami i wykonują pracę po prostu więcej wartą.

Do
  • Odpowiedz
p-----c występuje zawsze wobec słabszych jednostek, zawsze tak było, jest i będzie. Kobiety są słabsze. Mój plaskacz tak nie zaboli (chyba że w ego), jak plaskacz od faceta. Ale zawsze tak było, że silniejsze jednostki znęcały się nad słabszymi (silniejsze kobiety nad słabszymi też), żadnym protestem kobiet tego nie zlikwidujesz. Więcej pomoże uświadamianie ofiar, że


@tusiatko: Czekaj. Czyli właśnie powiedziałaś, że skoro jesteście słabsze fizycznie, to znęcanie się nad kobietami
  • Odpowiedz
Ja osobiście staram się swoją żonę darzyć jak największym szacunkiem bo wiem że gdybym jej nie spotkał kiedyś na swojej krętej drodze i by mnie troszkę nie podregulowała to dziś bym gnił w Sztumie na bank.


@mimryzmamrami: Ale zdajesz sobie sprawę że nie każda taka jest i nie należy się coś takiego oraz inne przywileje tylko ze względu na płeć? Spotkałeś dobrego, wartościowego człowieka (usuń płeć ze sprawozdania) który Ci pomógł i za to możesz doceniać. Za działania, czyny, zachowanie, stosunek do drugiego, a nie płeć.

Czekaj. Czyli właśnie powiedziałaś, że skoro jesteście słabsze fizycznie, to znęcanie się nad kobietami jest w jakikolwiek sposób usprawiedliwione?
  • Odpowiedz