Wpis z mikrobloga

#dzienkobiet #pracbaza #oswiadczeniezdupy
Dzisiaj dzień kobiet. Demonstracje w 40 krajach za równouprawnieniem. Ja w celu propagowania równouprawnienia pójdę dzisiaj do pracy, wykonam tą samą robotę co faceci, dostanę tą samą pensję co faceci i będę równouprawniona xd
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Nie mam czasu odpisać wszystkim, to nie odpiszę nikomu, w ramach równouprawnienia :D ale dyskutujcie sobie dalej, w końcu o to wszystkim feministkom i niefeministkom chodzi.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii no właśnie. Tabletkę dzień po najlepiej zażyć jak najszybciej a tu musi zapisać się do przychodni, spowiadać lekarzowi i dostanie receptę dopiero. No chyba że trafi na lekarza z klauzulą sumienia, to wtedy nie.

Upokorzenie, biurokracja, organicznie. Nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@drhipis: A czemu dziwisz się, że pracodawca woli zatrudnić mężczyznę niż kobietę, która potencjalnie może zaciążyć. To jest ocena ryzyka jego inwestycji i żadne demonstracje tego nie zmienią. Kupując telewizor, porównując dwa identyczne modele różniące się awaryjnością, wybierzesz ten, który statystycznie będzie Ci dłużej służył. Żadne demonstrowanie nie zmieni tego stanu, co najwyżej pogorszy, bo zatrudniając kobietę musisz liczyć się z tym, że okaże się roszczeniową, demonstrującą feminą.
  • Odpowiedz
żeby przypodobać się stulejarzom i mizoginom na mirko i zebrać plusy


@Slonx: No i właśnie to zrobiłeś XD Nawet się sami zgłaszają plusując twój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: jeju kolezko, ale w Tobie agresji i nienawiści, myślałeś może o leczeniu psychiatrycznym bo myślę że z tym poziomem paranoji coś jest nie tak z Tobą. Mam nadzieję że się poprawi stan jednak jakoś i znajdziesz w życiu jakiś spokój i empatię! Pozdrawiam, stulejarz, przegryw, gowniarz i troll.
  • Odpowiedz
@drhipis: Ale Ty wiesz, że problem, o którym mówisz występuje tylko w jakichś gównopracach? Nie słyszałem jeszcze o przypadku, żeby kobieta wykształcona i dobrze pracująca miała problemy w pracy z powodu ciąży czy gorszej d--y.
To szukanie problemu tam gdzie go nie ma, mnie nie dziwi, że Janusz woli nie zatrudnić Karyny, bo jest w ciąży. Dla Janusza to zbędny koszt, bo ani pracownika nie ma ani kasy. Ale w
  • Odpowiedz
  • 12
@tusiatko dzięki za ten post. Dowiedziałem się wiele o tutejszych użytkownikach a raczej użytkowniczkach. Dobrze że są na świecie jeszcze takie kobiety jak Ty i szkoda że postawa roszczeniowa jest wciąż tak popularna na świecie.

Najlepszego z okazji dnia kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tusiatko Żeby jacyś randomi z komentarzy wiedzieli lepiej od Ciebie, że masz mniejsze prawa xD nie wiem jak można mieć tak ciemny umysł. A Tobie wszystkiego najlepszego i oby było więcej takich kobiet!
  • Odpowiedz