Wpis z mikrobloga

@tusiatko: czytam cały temat, żeby się dowiedzieć czegoś o Twojej argumentacji, a na koniec się okazuje, że nawet nie mieszkasz w Polsce.
I nowelizacje w przygotowaniu przez rząd nawet Cię nie dotkną palcem.
Super post.
  • Odpowiedz
@drhipis: Tak samo jak kobieta w korpo jest dyskryminowana w wieku rozrodczym, tak samo facet dyskryminowany jest ze względu na płeć w przedszkolu, żłobku, jako opieka dla dziecka, często jako pomoc medyczna (położna, pielęgniarka) itp. :)
  • Odpowiedz
@tusiatko: jest tylko jedno zasadnicze "ale" - nie masz zielonego pojęcia, z jakiego powodu jest organizowany protest w Polsce. i tu nie chodzi stricte o równouprawnienie i "przepuszczanie w drzwiach" (lol). Alpaka Ci już poniekąd wyjaśniła zresztą.
  • Odpowiedz
O tym, że mnie nikt jako lepszej czy gorszej dupy nie oceni to już zupełnie inna kwestia.


@drhipis: zabrzmiało tak, jakby kobiety nie oceniały wyglądu facetów, często również w przedmiotowy sposób. Słyszałem nawet kiedyś jak dwie koleżanki mówiły do siebie o jakimś gościu "fajna dupa".
  • Odpowiedz
@szare2: no nie dotyczy jej bo mieszka w Niemczech więc #!$%@?, kobiety nie są dyskryminowane ponieważ ona nie czuje się dyskryminowana bo może sobie w każdej chwili kupic tabletke czy zrobić aborcję a że gdzieś tam w innym kraju protestują bo źle się dzieje to przecież nie jej broszka ona się dyskryminowana nie czuje i nie rozumie czemu te głupie baby protestujo xd
  • Odpowiedz
@tusiatko: czyli siedzisz w swoim comfort zone i dzięki temu uważasz, żę problem nie istnieje. no super, tylko co z tego.

mnie nigdy nikt nie #!$%@?ł na nadgodzinach, co nie sprawia, że problemu nie ma i że nie jest on poważny
  • Odpowiedz
Potwierdzam to co @tusiatko: Ja też w celu propagowania równouprawnienia pójdę dzisiaj do pracy, wykonam tą samą robotę co faceci, dostanę tą samą pensję co faceci i będę równouprawniona.

A po pracy pójdę na protest, bo wiem, że nie wszystkie panie mają tak samo jak ja i @tusiatko i nie mam zamiaru się wywyższać nad "feministkami", bo #!$%@? sprawa jest ważniejsze niż własne ego czującej się dobrze i komfortowo mirabelki (takiej
  • Odpowiedz
bo dzisiaj jest dzien kobiet moze dlatego?


@Please_Remember: Jesteś tu od ponad dwóch lat, czy mam sprawdzić twoją wykopową twórczość z dnia 19. listopada, Dnia Mężczyzny? Coś mi się wydaje, że nie znajdę płaczu na temat przemocy wobec mężczyzn. Poszukać, hipokryto?

ogolnie wole byc bialorycerzem niz podczlowiekiem jak Ty xD


ZDECYDOWANIE wolałbym być podczłowiekiem, niż białorycerzykowatym feministą, pajacem i hipokrytą. Może jak ściągniesz rurki, to ci się przypomni czym jest penis.
  • Odpowiedz