Wpis z mikrobloga

#azjatki( ͡º ͜ʖ͡º) #akademik #wietnam #zagranico #zalesie
po współlokatorce z Węgier (stary wpis) myślałam że nie może być gorzej. Niestety na nowy semestr przydzielili mi Wietnamke.
Bardzo miła tyle że jest jeden problem



nie ma z nią żadnego kontaktu, wczoraj dowiedziałam się przez nauczyciela (farta ma że jeden z nauczycieli żył w Wietnamie 2 lata i ogarnia język na poziomie A2) że owa dziewczyna ma 34 lata (ʘʘ)
a wyglądała na 20pare, jak to azjatki...
wczoraj złożyła skargę że "jesteśmy za głośno" a po prostu gadałyśmy po polsku


wczoraj wieczorem wiedziałam że późno wrócę to tłumaczyłam innej wietnamce z akademika po chinsku, bo ona angielski nie ponimaju, zeby przetlumaczyła tej ode mnie z pokoju. ogarnęła w połowie o co mi chodzi ale jak wiadomość została przekazana to wpisałam w Google translate gwoli ścisłości...

zapowiada się cholernie trudny semestr.
do tego ona strasznie chrapie(,)
adableble - #azjatki( ͡º ͜ʖ͡º) #akademik #wietnam #zagranico #zalesie 
po współlokat...

źródło: comment_HULvEvq1IyebFrPj3Mg5vwpCgQQDvhTS.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mulen: Mam płacić 300zł więcej za pokój podobnej wielkości z i tak nieznaną mi osobą (bo nie mam znajomych, którzy by coś chcieli wynająć), sporo dalej od uczelni? Akademik to nie hotel, owszem, ale w wynajmowanym mieszkaniu też możesz trafić na kogoś beznadziejnego. No i jak uprawiasz seks jak w pokoju masz kogoś, a w drugim za ścianą kolejne dwie osoby? Czym to się różni od akademika?
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: tylko koszt biletu, nawet kase na zycie dostajemy(ʘʘ)
@eryk-polska: w akademiku juz sie przyzwyczailam, zawsze chodzi o kase
@Jainapl: prestiżem xD dla mnie jeden pies, no chyba ze sie trafi to co teraz. no ale w polsce jakos ludzie sie do mnie przyzwyczajali. Gdzies na mirko jest moja byla wspollokatorka pozdrawiam jak to czytasz Marta ( )
  • Odpowiedz
@Jainapl: Tym ze mowilem o samodzielnym pokoju w mieszkaniu ze znajomymi. Ale nie mialem na mysli przegrywów bez znajomych, bo w sumie dla takich akademik spoko
  • Odpowiedz
@adableble: mieszkałem pół roku z Azjatką xD Też nie panimała w żadnym języku poza ojczystym i rozmawialiśmy przez google translate.
Każdy człowiek powinien chociaż kilka miesięcy pomieszkać z Azjatką.
  • Odpowiedz
@mulen: No to pozdro, samodzielny pokój w Warszawie (o sensownym standardzie i lokalizacji) to prawie cały mój miesięczny budżet jak na tę chwilę. Zresztą nie problem mieszkać w akademiku ze znajomymi z roku jeśli dostajesz przydział od razu.
  • Odpowiedz