Wpis z mikrobloga

No siema miruny. Właśnie dotarła do mnie torba na nogę #dainese
Trzeba przyznać, że jakość jest genialna (jak na 30zł.. :D). Spodziewałem się jakiegoś dużego syfu, a naprawdę to co do mnie dotarło jest świetne. Mam jedną dużą kieszeń i drugą mniejszą. Nawet jakieś odblaski dali.

#motocykle
@enjoi @kerly <- wołam :)
g.....i - No siema miruny. Właśnie dotarła do mnie torba na nogę #dainese
Trzeba prz...

źródło: comment_Hi1Q8ovXZw3GAJaa3iBXPdEkc175rnbn.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gerard-kowalski: mam taką samą, od majfrendów. Kupiłem jakoś przed zlotem, tylko nie pamiętam czy zdążyła mi wtedy dojść (pamiętasz czy miałem ją na zlocie? :DDDD).

Ogólnie jest spoko. Wożę w niej telefon(y), portfel, klucze i wszystko spoko.
  • Odpowiedz
@MichalStroz: Spoko, mam telefon chinczyka więc pasuje do torby na nogę ;) Nikt Ci nie każe na to patrzeć, a już tym bardziej kupować jeśli nie lubisz podróbek. Ja potrzebowałem znaleźć torbę na nogę i znalazłem za 30zł u chinoli i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
No wiem, i właśnie wole taką zamiast rysować sobie bak :)

@FLAqMastah Polecam zatem tankbagi Givi z mocowaniem na wlewie paliwa. Nic się nie rysuje :-)
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: Jakie są wady i zalety takiej torby w porównaniu do plecaka? Jak to wygląda z Twojego doświadczenia? Da się do niej zmieścić jakąś małą butelkę wody i jednocześnie portfel, komórkę i jakieś drobne rzeczy?
  • Odpowiedz
@gerard-kowalski: Hm. Mi plecak nie przeszkadza, ale o tej torbie myślałem bardziej jako o rozwiązaniu na wysokie temperatury, tak żeby nie utrudniać życia wentylacji na plecach.

Mam jeszcze jedną prośbę - podeślij zdjęcie tej torby właśnie z kluczami, telefonem i portfelem w środku. Mógłbym wtedy ocenić jak wygląd zewnętrzny przekłada się na pojemność - z zewnątrz wygląda na nawet dość pojemną, ale z tego co piszesz to jest ona raczej
  • Odpowiedz
  • 1
@xlukex zrobię to w piątek jak będę w domu (ew. Czwartek wieczorem). Jest duża, ale butelki z wodą się tam chyba nie wciśnie :-P do butelki i różnych pierdół polecam tailbaga/tankbaga. Ja zwykle mam torbę na siedzeniu pasażera i uwielbiam to rozwiązanie, ale droższe i ważniejsze rzeczy wolę mieć "przy sobie".
  • Odpowiedz