Wpis z mikrobloga

@Mikka: no w Polsce to liga i puchar polski, więc nie grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak poważnie to Arsenal gra w fa cup, puchar ligi (już chyba odpadł), ligę i ligę mistrzów. To wszystko bez przerwy zimowej. Nie ma szans grać na 100% wszędzie, odpadnie z LM to polepszy grę w lidze.
@kemba_kukuczkov: No ale w innych logach maja to samo xD. Przez to że mają przerwę to muszą nadrabiać mecze w tygodniu. Angielskie kluby grają gorzej i sama liga też poziomem piłkarskim nie porywa w porównaniu do renomy jaką się cieszy.
@Mikka: nie mają tego samego w innych ligach. W innych ligach odpoczywają, w Angli grają.
Liga angielska też jest wyrównana i bardzo trudna, topowe drużyny muszą walczyć do ostatniego gwizdka. W hiszpani barcelona rozstrzela rywala w pierwszej połowie i już jest po meczu.
@Mikka: to popatrz na barce jak ich psg skatowalo, liga hiszpanska jest slaba a nie barca bardzo mocna.
Dalej to podtrzymuję, że w Angli grają więcej. W innym ligach nawet jak mają odrabiać to grają minimum co 3 dni, kluby angielskie grają tak prawie bez przerwy.
Zobacz sobie statystki i terminarz bo ja już nie dyskutuję na ten temat.
W Angli grając więcej niż mogą, każdy mecz to pieniądze a kluby
@kemba_kukuczkov: Jakiś dowód? przykład? Powtarzasz że grają więcej to pytam w jakich rozgrywkach? Nie wiem czy wiesz ale w innych krajach też mają puchar kraju i ligi. Pokaż mi jeszcze przykład kiedy angielskie kluby grają częściej niż co 3 dni bo te twoje "grają tak prawie bez przerwy" brzmi intrygująco xD. Ogólnie cały twój wywód to obcykane frazesy bez poparcia i pustosłowie, a podawanie jednego przykładu meczu za ocenę całej ligi,