Wpis z mikrobloga

Tanie obiady wątek. Teraz wpadłem na pomysł. Ziemniaki we Freshu 79gr za kilogram = kilogram frytek + mięso mielone garmażeryjne z netto 4.95zł za pół kilo = kotlety mielone + ogórek + śmietana = mizerja około 3zł. Obiad na dwa dni dla dwóch osób. Suma = 8.74 zł / 4 = 2.18zł za obiad dla jednej osoby. Podajcie swoje pomysły.
#gotujzwykopem #gotowanietomojapasja #cebuladeals #polakicebulaki
  • 104
wkurzaja mnie przepisy gdzie jest cena za danie 4,5 ale ciul że musisz kupić cały majonez, pierdyliadr przypraw i innych dodatków gdzie potrzebujesz łyżkę, szczyptę lub inna odrobinę i cena wychodzi 4,5 ale wydajesz na zakupy 150 zl. Najlepsza gazeta z przepisami to. Pieprz i sól. Jedyna gdzie masz przepisy na tydzień z listą zakupów, gdzie zużywasz wszystko co kupisz dla 4 osob. Przetestowałam 1 tydzień i wyszło mnie to (na 2
@LR300: z tej listy zakupów zrobisz: spagetti z pulpetami ze szpinakiem, forszmak, chili con carne, kokosowe skrzydełka z kurczaka, pierogi z kaszą i serem, gjuwecz- gulasz bułgarski. Nie chce mi się pomniejszać o porcję, ale te dania sa na 4 osoby. Masz nawet paczke soli:) wywal jagnięcine( gulasz) i zamień innym mięsem lub innym daniem i podziel na 2.
Pobierz
źródło: comment_jFetPVNFCOgR8tafmaoLiOosnwtaHxVu.jpg
a w maku pewnie happy meala z małymi frytkami bierzesz i cała rodzina na tydzień najedzona?


@PerkoS: a propo maku, to ja wpieprzam x2 big mac, x1 wiesmac, x3 frytki średnie, x3 cola
żeby się najeść