Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: w gazetce biedronki (ale tej takiej pro, a'la "pani domu) widziałam spis produktów z biedronki za 100zł, ułożony w listę zakupów i 5 przepisów na obiady z tych właśnie produktów, każdy na jeden dzień. może nie AŻ TAK budżetowo, ale to brzmiało jak dobra opcja.
  • Odpowiedz
@Aganiok__: wkurzaja mnie przepisy gdzie jest cena za danie 4,5 ale ciul że musisz kupić cały majonez, pierdyliadr przypraw i innych dodatków gdzie potrzebujesz łyżkę, szczyptę lub inna odrobinę i cena wychodzi 4,5 ale wydajesz na zakupy 150 zl. Najlepsza gazeta z przepisami to. Pieprz i sól. Jedyna gdzie masz przepisy na tydzień z listą zakupów, gdzie zużywasz wszystko co kupisz dla 4 osob. Przetestowałam 1 tydzień i wyszło mnie to
  • Odpowiedz
Ziemniaki we Freshu 79gr za kilogram = kilogram frytek + mięso mielone garmażeryjne z netto 4.95zł za pół kilo = kotlety mielone + ogórek + śmietana = mizerja około 3zł. Obiad na dwa dni dla dwóch osób. Suma = 8.74 zł / 4 = 2.18zł za obiad dla jednej osoby.


@Kosopietek: Bzdura

Frytek wyjdzie mniej
+ 4 zł za olej
+ 1,5 zł bułka tarta
+ 3 zł jajka
+ 0,3
  • Odpowiedz
@Nakryls: to przecież mówię, że tam tak nie robią... podany został koszt zakupu produktów z listy, nie porcji. z resztą, nie chce mi się tego wyjasniać po raz 5, po prostu kup tę gazetkę :P
  • Odpowiedz
@Kosopietek: przenigdy mięsa garmażeryjnego. Raz kupiłem jak nie wiedziałem co to jest i się cieszyłem że było tańsze. Nadal nie wiem co to jest, ale wiem, że śmierdziało po otwarciu, śmierdziało przy smażeniu i #!$%@?łem po dwóch kęsach bo śmierdziało przy jedzeniu. To są zmielone jelita razem z gównem chyba.

- Pierś z kuraka 8 zł za dwie sztuki
- ryż max 4-5 zł za 4 torebki
- "papirus" do smażenia
  • Odpowiedz
@Kosopietek: ty chyba chory jesteś, że chcesz garmażeryjne kupować, za 10zł na promocji często jest łopatka lub szynka bez kości, w marketach to nawet często mielą za darmo i masz w tej samej cenie kilogram normalnego mięsa mielonego a nie to gówno.
  • Odpowiedz
wkurzaja mnie przepisy gdzie jest cena za danie 4,5 ale ciul że musisz kupić cały majonez, pierdyliadr przypraw i innych dodatków gdzie potrzebujesz łyżkę, szczyptę lub inna odrobinę i cena wychodzi 4,5 ale wydajesz na zakupy 150 zl. Najlepsza gazeta z przepisami to. Pieprz i sól. Jedyna gdzie masz przepisy na tydzień z listą zakupów, gdzie zużywasz wszystko co kupisz


@zarobiona: Cenna uwaga, zanotowane :-)

@Kosopietek: Ale mielone z samego
xaliemorph - > wkurzaja mnie przepisy gdzie jest cena za danie 4,5 ale ciul że musisz...

źródło: comment_4pY3IsXnlqYeRYGsvA46bBeMbQD8uFlO.gif

Pobierz
  • Odpowiedz