Wpis z mikrobloga

@Kosopietek: Koszty oleju, koszty energii? Poza tym mięso 0,5 kg za 5 zł? Nie boisz się jeść czegoś takiego?
Zmień prace, weź kredyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosopietek: Kilogram ziemniaków, pół kilograma mięsa, trochę ogórka na 4 porcje? Kurde, to ludzie są w stanie najeść się taką porcją? Ja tak czytam, czytam i myślałem, że to obiad na jeden dzień dla jednej osoby ://
U mnie często wjeżdża na obiad pół kg mięsa mielonego z szynki (jak jest promocja to za 5zł), gotowy sos spaghetti za 3zł (biedronkowy, meksykański, 520g bodajże) i makaron. Uszy się trzęso, a i
  • Odpowiedz
@sprewell:

5zl za pol kilograma miesa. Rownie dobrze mozesz zjesc piasek, bedzie zdrowiej


Oczywiście, że możliwe. Kilogram łopatki w mięsnym kosztuje około 10-11zł, idziesz mówisz, że chcesz zmieloną łopaktę, bierze, mieli na miejscu i tyle. Co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@Kosopietek: @BaPGdragon: #!$%@?, jak widzę, że szamiecie te sosy z torebek i jeszcze się cieszycie, że tanie to mi smutno. Przecież to jest niedobre. Puszka pomidorów to jakieś 3 zł, do tego czosnek, przyprawy i macie smaczny, zdrowy sos do obiadu.
Co do taniego żarcia, to tanie są naleśniki ze szpinakiem i pieczarkami. (paczka mrożonego szpinaku - 3 zł, jajka, mąkę i mleko raczej każdy w domu ma, a pieczarki
  • Odpowiedz