Wpis z mikrobloga

Taki eksperyment, trochę #psychologia trochę żarcik, miejsce #wroclaw ;)
Wchodzę z różowym do tramwaju, wagon zapełniony tak w dwóch trzecich
Są i starsi i młodsi, z tyłu jakiś żul z piwem
- Poproszę bilety! - mówię głośno do różowego
Ona szuka w torbie a ja obserwuję otoczenie. Jakie zrobiło się poruszenie;)
Dwóch młodych już stoi przy tylnych drzwiach, żul schował piwo do reklamówki
Babka z przodu zerka na mnie co chwilę. Strzelam w ciemno, że co najmniej troje
jedzie bez biletu.
W końcu różowy wyciąga bilety, ja je kasuję i siadamy.
Ufff;)
#heheszki #zart #eksperyment
  • 30
  • Odpowiedz
@Danny33: jak kiedyś byłem na szkoleniu we wrocku z kilkoma osobami i jechaliśmy z PKP to na glos z kolegami rozmawialiśmy, niby tak do siebie ale tak żeby postronni słyszeli. Właśnie gadaliśmy ze trzeba zacząć sprawdzać te bilety i ze na następnym przystanku zaczniemy. Nie muszę mówić ze większość ludzi wysiadła na następnym przystanku w popłochu xD
  • Odpowiedz
@Danny33 ja pamiętam jak z korpo wracałem to karta ciągle wisiała na szyi, czasem dało się zauważyć dziwne poruszenie, np. Ktoś nagle sobie przypomniał, że to jego przystanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 206
@Shmit @ButtHurtAlert ja często robię tak, że jak dojeżdżam do swojego przystanku to czekam aż ludzie zaczną wsiadać, a wtedy wstaję, mówię do kumpla "#!$%@?, kanary" po czym wysiadam, a pół tramwaju razem ze mną xD
  • Odpowiedz
@Danny33: Gdy był tłok w trawajach a jechałem z kumplami to rozmawialiśmy z powaznymi minami nt. cięzkiej choroby jednego z nich np. HIV, ptasia grypa itd.
Od razu ludzie się odsuwali i robiło się nieco miejsca :)
  • Odpowiedz
@Danny33: ja robie tak ze jak jest duzo ludzi i nie ma miejsc siedzacych, wyciagam telefon i udaje ze z kims rozmawiam i mowie: tak, bylem wlasnie u lekarza i powiedzial ze to bardzo zakaźne i zaczynam lekko kaszlec.
  • Odpowiedz
@Danny33: Ostatnio jechałem tramwajem w Poznaniu i głos z głośników (automat): następny przystanek xyz proszę przygotować bilety do kontroli i tramwaj mocno zwolnił. Kontroli nie było.
Szkoda.
  • Odpowiedz