Wpis z mikrobloga

  • 236
Troche nie umiem sie odnalezc. Leze w szpitalu juz od paru dni.
Dzis kolo 3 starsza Pani z lozka obok zaczela chyba powoli zjezdzac. Pomoglam ile sie dalo podyngalam guziorami po lekarzy. Podpieli ja do czego sie dalo i biegaja w kolko jak p------i od 3 rano. Kobiecina jeczy, wyje, dusi sie i dlawi a najgorze w tym jest to, ze ja nie umiem sie zupelnie zdecydowac juz czy bardziej jest mi przykro czy moze juz mnie to w-----a...
#gownowpis #czasnaumieranie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eLL_Koza: ja teraz leżę w szpitalu i mogę usłyszeć wyjącego pana z pokoju obok, który ciagle domaga się uwagi, do tego stopnia że mam go dosyć. Ot, człowiek w bólu też potrzebuje spokoju
  • Odpowiedz
@eLL_Koza miałem tak samo... Trzeba pomóc, wadomo, ale człowiek zmęczony i chciałby zasnąć. Ja podkładem 80-latkowi kaczkę, bo by się zejszczał. Ciężkie chwile, ale niczego nie żałuję. Czuje dobrze człowiek.
  • Odpowiedz
@eLL_Koza: mialam to samo tylko leżałam już 2 tygodnie, więc u mnie to już było nie do wytrzymania tym bardziej, że kobieta miała problemy już z umysłem bo potrafiła zawołać po 10 razy wieczorem, że jej sie chce siku by ją posadziły, nie zrobić, a na końcu walnąć kupala w łóżko, później zmienili mi pokoj, ale i tak bylo słychać jej awantury aż umarła i aż mi wstyd przed sobą
  • Odpowiedz
  • 1
@FrankUnderwood jestem na pulmonologii a tutaj sa starsi ludzie z ciezkim zapaleniem pluc np, ropniami i powiklaniami. Nie wiem, czy to normalne ze Astmatycy leza w tym samym pokoju ale wychodze, z zalozenia, ze to nie hotel a kazdemu sie tu lozko nalezy niezaleznie od powodu z jakiego sie tu znalazl. Well. Zycie.
  • Odpowiedz
@eLL_Koza: na niektórych oddziałach, większych, bliżej dyżurki pielęgniarek leżą ci bardziej chorzy, a dalej mniej chorzy.
Pulmonologia to pewnie oddział, gdzie tych ludzi boli. Ty masz prawo być tym zmęczona, bo czemu niby nie? Na neurologii, gdzie są ludzie świeżo sparaliżowani, troche po udarach w mózgu się miesza, czasami niedowidzenie - tam jest darcie się co chwilę bo coś. Albo gość krzyczy całą noc, bo tak. W niektórych sytuacjach nie
  • Odpowiedz