Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przepraszam Mirki. Czy to normalne że niebieski idzie sobie z inną dziewczyną do restauracji (w tym samym czasie mówiąc że siedzi w domu XD), a przyłapany na gorącym uczynku mówi to wszystko dlatego, że jestem zazdrosna i on sobie chciał z koleżanką wyjść a ja go ograniczam i mu nie pozwalam... Jeszcze mną trzęsie jak o tym pomyślę kocham go jak nikogo innego a on mi takie coś... Nie mogę nawet pisać normalnie, potrzebuję po prostu wyrzucić to z siebie...
#niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To zależy jakie macie relacje.
- Jeśli to oficjalny i dojrzały związek to wtopa.
- Gdybym był jego adwokatem dowodziłbym że jesteś zbyt krótko trzymającą go na smyczy, dokuczająca mu na każdym kroku i kontrolującą go 24h toksyczną, zaborczą jędzą ;)

Jeśli nie zgadłem to sorry i pozbądź się zdrajcy.
  • Odpowiedz
nienawidze takiego trzymania na smyczy, moj niebieski tez trzasl porami o kazde wyjscie ale do cholery zwiazek to nie jakies pudlo w ktorym sie zamkniemy i bedziemy tam sobie siedziec i patrzec sobie w oczy, rzygac sie chce
  • Odpowiedz
@maur: naprawde tak jest, ale takim podejsciem niczego sobie nie zapewniasz oprocz tego co powyzej, kazdy chce miec jakies zycie, zainteresowanie, honby i czas dla siebie i swoich znajomych

i przedewszystkim moi znajomi wcale nie musza byc twoimi znajomymi, to ze mam ochote wyjsc sobie sama nie znaczy ze mam bolca na boku i zaraz bede spiszczac lachy bo jestem tak glodna seksu na boku ... serio kazda niedowartosciowana w
  • Odpowiedz
@mala4rka: Zgadzam się w pełni:)
Rozumiem w pełni chęć poznania kogoś. Typu moja partnerka chce poznać jakąś koleżankę moją czy przyjaciółkę - absolutnie. Albo nawet sam zaproponuje.
Ale jesli chce za każdym razem iść ze mną i być 5 kołem.. ee.. no nie.
Szczypta zazdrości bywa ujmująca.
Więcej.. to już zaczyna być
  • Odpowiedz