Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czasami czemu ja oglądam wszelakie gównoseriale które były spoko jakieś 4 sezony temu a od tamtej pory to parodia sama w sobie Oglądam właśnie #suits nie będę się bawił w spojlery bo i tak tego nikt nie ogląda.

W założeniu 2 inteligentnych typów broni tylko i wyłącznie dobrych ludzi w megakorpo w NY, a jak bronią złych to później i tak ich pozywają. Jeden to oszust, drugi o tym wie, później całe korpo wie. Wszyscy wiedzą...

Typowy dialog z serialu

Nazywam się Harwi Spekter i dasz mi 500mln dolarów za to ugodę

HAHA nie dam ci 500 mln dolarów za tą ugodę chyba cie popieprzyło

Owszem dasz (podsuwa teczkę)

facepalm.jpg Dobra ale nie zapomnę ci tego

I tak k---a co 10-15 minut xD Jakieś k---a sumy z d--y, negocjacje na bazie "sprzedaj swoją firmę bo tak, dobra sprzedam wiem kim jesteś"

Jaaa j---e. A ja to oglądam bo żal w-----ć prawie 6 lat i nie doczekać do końća.


#seriale #przemysleniazdupy
CreativePL - Zastanawiam się czasami czemu ja oglądam wszelakie gównoseriale które by...

źródło: comment_6oRAXzqx83183rlzE4amJMOilGx5xjRb.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Jak dla mnie Suits to idealny przyklad serialu, ktory jest genialny na poczatku, a z kazdym kolejnym sezonem jest coraz gorzej.
Z Housem jest podobnie, ale nie jest to az tak dramatyczna roznica jak w przypadku Suits. A szkoda, bo kurde naprawde poczatki byly prześwietne
  • Odpowiedz
Loool to ostatni odcinek sezonu xD wymiękłem mocno, Dlatego ten serial powinien się skończyć. Widz nie odczuwa tego że coś się kończy i trzeba będzie czekać,
  • Odpowiedz
@CreativePL: ciekawi mnie skąd to się bierze, ten zalew malkontenctwa pod KAŻDYM tagiem związanym z jakimś serialem na wykopie.

Tu to w ogóle szkoda strzępić ryja, jak ci się nie podoba to po co oglądasz 6 sezonów? Żeby ponarzekać? xD

Każdy sezon moim zdaniem miał coś w sobie i nie ma tak ze jeden był gorszy a drugi
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ten serial nawet sprawdzał się jako procedural. Opuściłem gdzieś na czwartym sezonie, ale już trzeci męczył rozwlekaniem wątków i kolejnymi absurdami. Sztuczne to było do bólu, no i to robienie debila z faceta który w pierwszych odcinkach był przecież geniuszem z super pamięcią, a do momentu w którym dałem sobie spokój zdążył pogrążyć się z tuzin razy (chociaż parasol ochronny scenarzystów działał żeby napędzać wątki na kolejne sezony).
  • Odpowiedz
Tu to w ogóle szkoda strzępić ryja, jak ci się nie podoba to po co oglądasz 6 sezonów? Żeby ponarzekać? xD


@Fifeq3: Najlepszy argument xD "wg mnie coś jest c-----e" "HURR DURR PO CO OGLONDASZ" xD
  • Odpowiedz