Wpis z mikrobloga

BH RIP... Pamiętamy, never forgetti itd.

Pękła rama. Trzeba kupić nowy #rower. Dlatego też pojawia się pytanie, czy ktoś nie miałby (bo np. pracuje w sklepie rowerowym, etc.) dobrego dealu na nową #szosa. Bo wiecie:

Mam horom curke...


Nie, nie mam. Po prostu może ktoś ma okazję pomóc. Ew. po prostu ma info o dobrym sprzęcie do kupienia. Jestem karakan od robienia fikołków, więc rama w okolicach 54). Wstępnie budżet tak z 5k. I wiem, wiem:

dołóż 40k i kup sobie coś porządnego...


Do wyprawy zostało ~3.5 miesiąca (24 czerwca). Dziś znów była rehabilitacja i fizjoterapeuta twierdzi, że jest lepiej, więc ITBS powinienem wyleczyć za około 6 tyg... Bosko. Więc zostanie około 10 tyg. na zrobienie formy na III wyprawę dookoła Polski. Ale damy radę! Trasy się tworzą.

#metaxynarowerze #zebrzeorower
Pobierz
źródło: comment_gN4TrBmHRzIT7HMIHkf9KTDXujqzm4JF.jpg
  • 57
jak to pękła? Nic o tym nie pisałeś


@KierownikW10: Pękła w środku, trzeszczy tak że straszy ludzi jak przejeżdżam obok nich. Dziś ją szpanowaliśmy w serwisie i czuć pod ręką jak puścił spaw gdzieś w środku.

ile zrobiła kilometrów, 50-60 k?


@Sepang: Nawet więcej.
@metaxy Podłączam się. Ja potrzebuję wolnych 25k na dokończenie mieszkania. Jeżeli znalazła by się jakaś dobra duszyczka to z miłą chęcią przyjmę każdy datek. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niestety nie wkleję zdjęcia mieszkania w czarno- białym odcieniu bo nie mam aparatu( ps. lustrzanka canona też by się przydała- fotografia to moja pasja).