Wpis z mikrobloga

BH RIP... Pamiętamy, never forgetti itd.

Pękła rama. Trzeba kupić nowy #rower. Dlatego też pojawia się pytanie, czy ktoś nie miałby (bo np. pracuje w sklepie rowerowym, etc.) dobrego dealu na nową #szosa. Bo wiecie:

Mam horom curke...


Nie, nie mam. Po prostu może ktoś ma okazję pomóc. Ew. po prostu ma info o dobrym sprzęcie do kupienia. Jestem karakan od robienia fikołków, więc rama w okolicach 54). Wstępnie budżet tak z 5k. I wiem, wiem:

dołóż 40k i kup sobie coś porządnego...


Do wyprawy zostało ~3.5 miesiąca (24 czerwca). Dziś znów była rehabilitacja i fizjoterapeuta twierdzi, że jest lepiej, więc ITBS powinienem wyleczyć za około 6 tyg... Bosko. Więc zostanie około 10 tyg. na zrobienie formy na III wyprawę dookoła Polski. Ale damy radę! Trasy się tworzą.

#metaxynarowerze #zebrzeorower
metaxy - BH RIP... Pamiętamy, never forgetti itd.

Pękła rama. Trzeba kupić nowy #r...

źródło: comment_gN4TrBmHRzIT7HMIHkf9KTDXujqzm4JF.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a stary osprzęt sprzedajesz?


@Bialy_Mis: Nie, jak coś to kupię jaką ramę po taniości i wywiozę ten rower do domu rodzinnego, żebym tam miał coś do tyrania.
  • Odpowiedz
Przetrwała zderzenie z wiaduktem gdzieś we Włoszech


@Wyrewolwerowanyrewolwer: Jeżeli coś winię o to pęknięcie to głównie to. Bo niedługo potem zaczęły się pierwsze zgrzyty.

Szukaj sponsora. Dla takich jak Ty, rower powinien być za free w zamian za reklamę


@ifiruledtheworld: Problem jest taki, że nie jestem przekonany o swojej wyjątkowości.
  • Odpowiedz
@metaxy. No nie. Nie jesteś wyjątkowy. Każdy z nas tu wstaje w środku nocy i jedziee do okola Polski ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jesteś skromny i na pewno wyjątkowy (No homo, po prostu obserwuje co robisz i to zdecydowanie nie jest codzienne)
  • Odpowiedz
@apee: Heh będzie gotowe to zrobię wpis jak się patrzy razem z fotkami z poprzedniej wyprawy.

Ale nie chcesz po prostu znowu kupić BH?


@Jarython: Nie mam żadnych wielkich wymagań, poza pancernością. No i tarczówki przemawiają za mną coraz bardziej. Budżet jest negocjowalny. Bo jak powiem 8k, to dostanę propozycje za 10...
  • Odpowiedz
@metaxy: Jeździłem na tarczach i są lepsze, ale nie każdy potrzebuje. Ty robisz mnóstwo kilometrów, sporo w deszczu, zjazdy na wyjazdach, trochę teren. Zawsze to +10 do bezpieczeństwa. Zastanów się czy nie chciałbyś mieć w ramie mocowań na sakwy, np. crosso. Może za rok-dwa będziesz planował jakieś wypady po wschodzie i wtedy torba podsiodłowa już nie wystarczy.

Zaproponowałbym Wiliera, nawet masz pod Krakowem Wertykala, ale mamy początek sezonu co zresztą
  • Odpowiedz