Wpis z mikrobloga

@kthxbai1: @archates: @dzana:

Właśnie u Zachara był fajny test tego auta i niestety, jak ładna, tak sposób wykończenia i rozwiązań w środku jest moim zdaniem - kiepski. Zdecydowanie nie jest to warte 500 tysięcy złotych, bo ta Alfa w tej cenie to daje raptem zajebisty silnik.
  • Odpowiedz
@eternal_slavo hehe mimo wszystko jest roznica. Moja mama ma fiata Siene od nowosci z 1999 roku 1.2 75 km. Samochód nigdy nie stanął. Raz robiona uszczelka pod pokrywą zaworów, raz wymienione wahacze i raz wymiana tłumika. Ja mam jako drugie auto Lancie z 2003. Roku. W ciagu roku wsadzilem w nią ,6000 zl. To moduł wycieraczek nawalil, to sprzęgło padlo, pozniej regeneracja alternatora, zawieszenie przod tyl , żarówki pali raz na
  • Odpowiedz
@kthxbai1: dokładnie to 360k - i to nadal cholernie dużo pieniędzy. A w tej topowej alfie wciąż trzeba dopłacić za niektóre elementy wyposażenia. Spasowanie na słupkach A - kiepskie jak na 360k. Sam środek - jak w aucie za 100.000, a najgorzej dla mnie wygląda wielka szyba na konsoli centralnej za którą jest ledwo kilka cali ekranu (który chyba nawet nie jest dotykowy).
  • Odpowiedz