Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie jakie auto warto kupić w przedziale 30-35 tys. PLN. Moje wymagania:
-sedan,
-rocznik 2007+,
-moc 140 KM+,
-diesel lub benzyna (nadająca się do zagazowania).
-niezawodny, niskie koszty części zamiennych itp. itd. (oczywista oczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Podobają mi się Chevrolet Cruze, Chrysler 300C, Volvo S80, BMW 5. A może znajdę coś ciekawszego?
#motoryzacja #samochody
  • 13
@bigger @Yao : Chrysler 300 Diesel to może i tak, niestety nie znam, wersje benzynowe ssą. 2.7 to jeżdżący żart (silnik z wadą konstrukcyjną), 3.5 to też kiepska sprawa (ogromne problemy z jakością oleju, wielka ilość problemów z zatykaniem się wszystkiego wszędzie jeśli olej zmieniało się rzadziej niż co 5k km). HEMI chyba jest OK. Skrzynia 42RLE w benzynowcach to kolejna tragedia, słyszałem o ludziach co remontowali je 3-4 razy w ciągu
@drakerc: Diesel konstrukcyjnie to mercedes. Moj realnie ma pewnie ponad 400k nalotu i poza siedzeniami (jasna skora) oznak zuzycia w kabinie nie ma. Silnik ten mialem juz w E klasie i Commanderze i poza piezo wtryskami nie ma z nim problemow. Skrzynia jest mega.

2.7 to durny zart. Z 3.5 nie mialem za bardzo doczynienia to nie mowie. Z HEMI mialem, ale w RAMie . Jesli chodzi o trwalosc to sa