Wpis z mikrobloga

Tak na dzień dzisiejszy wygląda aula, jednej z wyższej prywatnej uczelni w Warszawie.
Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration #warszawa
nightmeen - Tak na dzień dzisiejszy wygląda aula, jednej z wyższej prywatnej uczelni ...

źródło: comment_30agkHkKoJjvAhNmsffN9kZRNtstQV4e.jpg

Pobierz
  • 11
@nightmeen: Pytam poważnie czy opuszczone. Bo trochę mnie dziwi fakt, że odwiedzasz takie miejsca i nie są nawet rozkradzione przez złomiarzy, np sprzęt grający unitry raz widziałem w jednym domu, toć tam z pół kilo miedzi by było.
@Stulejusz_Wielki: Tak, jak najbardziej budynki tej szkoły są opuszczone. Te miejsca, które odwiedzam są już w pewnym stopniu rozkradzione, widać że już grasowali tam jacyś złomiarze. Najwidoczniej nie zdążyli jeszcze wszystkiego wynieść. Np. ztej szkoły co teraz widzisz z niej zdjęcia, jak byłem tam w październiku był jeszcze prąd i ciepła woda, na dzień dzisiejszy kable ze ścian są powyrywane :/