Wpis z mikrobloga

Oto nowa Nokia 3310. Posiad 2.4 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 pikseli. Powrócił także "Snake" w odświeżonej wersji. Na minus - nie będzie wspierać 3G ani 4G. Najważniejsze - bateria 1200mah, 22h rozmów, ma także wytrzymać na jednym ładowaniu do MIESIĄCA w trybie czuwania. Ma microUSB. Aparat 2MP, bez diody doświetlającej, HDR i innych dodatków.
Telefon świetny, jako zapasowy, tani, a do tego wytrzyma długo na jednym ładowaniu.
Dodatki: Odtwarzacz MP3, slot na kartę pamięci do 32GB, podstawowa przeglądarka Opera.
Cena: 49 euro, premiera - II kwartał 2017.
#technologia #telefony #nokia #ciekawostki
TomdeX - Oto nowa Nokia 3310. Posiad 2.4 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 ...
  • 25
@b4rnab4: Ja nie ale mam kolegę który szukał takiego telefonu i nie było a używa tylko z guziczkami, jest totalnie nietechniczny, tylko dzwoni i smsuje. Więc taki jest właśnie dla niego, dla mojej babci i dziadka i pewnie jeszcźe kilku się znajdzie. Natomiast ty jak chcesz smartfona to nawet nie powinieneś na ten telefon zwracać uwagi, i tyle.
A co, pokażecie sie wsród ludzi w towarzystwie z takim archaicznym klockiem? xD


@b4rnab4: to jakiś wstyd pokazać się z czymś innym niż smartfon z przynajmniej średniej półki?

Ja tu widzę inny problem. Marketingową próbę wskrzeszenia legendy, która z góry jest skazana na porażkę. Nigdy ta nowa nokia nie będzie tak rozpamiętywania przez następne pokolenie tak jak moje pamięta 3310. Co najwyżej w kontekście "seba hehe pamiętasz, w biedrze były lepsze
A jak sprawdzisz instagrama, messengera i jak dojade?


@b4rnab4: Na szczęście nie muszę tego sprawdzać. Ja oddałem swoją Lumię 3 miesiące temu i tymczasowo wygrzebałem jakiegoś starego klawiszowca aż nie znajdę ciekawego telefonu i... do tej pory nie znalazłem ciekawego, wartego kupienia telefonu więc zostałem przy tym i przyznam, że bardzo mi pasuje.