Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy wiesz, że zawiodłeś oczekiwania rodziny. Najzdolniejsze dziecko w klasie, świadectwa z czerwonym paskiem (do pewnego momentu prawie nie musiałam się uczyć) specyficzne zainteresowania (antropologia i astronomia w wieku 4/5 lat) szeroka wiedza, wygrywane konkursy. Przed trzecia klasa podbazy chciano mnie przenieść od razu do czwartej bo odstawałam poziomem etc.
Dorosłość - stany depresyjne, brak chęci i motywacji do zrobienia czegokolwiek mądrego ze swoim życiem, kończę studia których nie lubię i nie wiem nawet co dalej.
Małe zdolniachy zwykle tak kończą w dorosłym życiu.
A spodziewano się po mnie kariery ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #depresja ##!$%@?
  • 263
@ninakraviz: w podstawówce opisywałem zasadę działania młyna od środka, chociaż nigdy go nie widziałem. Miałem dostać 6 na świadectwie z Biologii w 5 klasie bo moja wiedza na temat bakterii i wirusów była niezrównana, ale.... miałem niechlujnie prowadzony zeszyt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od tamtej pory najważniejsze dla mnie było po prostu przeczołgać się z klasy do klasy, bo wiedziałem, że szkoła i wszystkie oceny są gówno
astronomia w wieku 4-5 lat? jakieś opowiadanie o gwiazdach w kubusiu puchatku? z daleka śmierdzi przerośniętym ego


@Allbis: a #!$%@? prawda, podobnie jak kolezanka miałam nietypowe zainteresowania jak na dziecko i tez to była astronomia i nie, nie byly to opowiadania o gwiazdach tylko czytanie książek na ten temat, dodatkowo u mnie byla jeszcze paleontologia i archeologia z teamtow na punkcie ktorych mialam #!$%@?, a i jeszcze nauka języków obcych, ale
@ninakraviz: no właśnie piszesz jakim jesteś człowiekiem w kontraście do tego jakie masz mniemanie o sobie. co dzieli ciebie od pójścia na jakiś oxford lub cambridge?miałaś możliwości przeniesienia w podstawówce? czyli ułamki dziesiętne zaczełabyś rok szybciej tak jak wszystkie dzieci które przez nową podstawe poszły do szkoły w wieku lat 6? a i tak przecież wyżej cię nie przenieśli xd
@wiecejnizjednozwierze: tak czytałyście teorię względności w wieku 4 lat a
@ninakraviz: @pitrek136: @scharlottka: @Zielony34: @Dutch:
Mam tak samo jak Wy....
I wszyscy skończyliśmy na mirko. To jest właśnie efekt działań największego zbrodniarza wojennego Mikhaiła Białkova. Naziści mordowali polską inteligencję, ludzie się buntowali. Białkov poszedł dalej - zgromadził całą elitę tego narodu na portalu ze śmiesznymi obrazkami odciągając ją budowania przyszłości tego kraju. Mam nadzieję że w Wolnej Polsce odpowie za swe zbrodnie ( ͡° ͜ʖ