Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy wiesz, że zawiodłeś oczekiwania rodziny. Najzdolniejsze dziecko w klasie, świadectwa z czerwonym paskiem (do pewnego momentu prawie nie musiałam się uczyć) specyficzne zainteresowania (antropologia i astronomia w wieku 4/5 lat) szeroka wiedza, wygrywane konkursy. Przed trzecia klasa podbazy chciano mnie przenieść od razu do czwartej bo odstawałam poziomem etc.
Dorosłość - stany depresyjne, brak chęci i motywacji do zrobienia czegokolwiek mądrego ze swoim życiem, kończę studia których nie lubię i nie wiem nawet co dalej.
Małe zdolniachy zwykle tak kończą w dorosłym życiu.
A spodziewano się po mnie kariery ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gorzkiezale #depresja ##!$%@?
  • 263
  • Odpowiedz
@ninakraviz: jednak nie przebrnę przez wszystkie komentarze - nic konstruktywnego. Cholera, od czego by tu zacząć ...

Dorosłość - stany depresyjne, brak chęci i motywacji do zrobienia czegokolwiek mądrego ze swoim życiem, kończę studia których nie lubię i nie wiem nawet co dalej.


Każdy ma problemy, mniejsze lub większe. Właśnie ta cała dorosłość, zaradność, są odniesieniem do umiejętności radzenia sobie z rzeczywistością. Ty znajdujesz się gdzieś na początkowym etapie samodzielności.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Już pewnie nie odpowiesz, ale mam pytanie - na 100% odrzucasz możliwość aplikacji? Po studiach też byłem nimi zmęczony a na aplikacji odżyłem, cholernie mi się podobają problemy z którymi mam doczynienia i które muszę rozwiązywać. Kompletnie inny poziom zabawy w "prawo"
  • Odpowiedz